January 6, 2010
9:50 PM
tegin siis eile mmm suvikõrvitsat juuuuuuuuuustuga ja kauboikaid jaaaaa hmm ajaa riivsaia mingi möginaga kala.. ja kukeseenii. ah tahaks kukeseeni kohe ja praegu.. siis iss sai kõrvale õlu ja meie emmega jõime beeeeeeershake ja küüünla panin kaa põlema : D ja laud oli kaa väga kaetud ära..
ahjaaa kurat ma tegin magustoitu kaa :o jäätis ja küptsetatud banaan ja seal oli veel mandariin ja mustikad ja põldmarjad peal.. ja riivitud shokooooooo mmmm
kurat et ma pilti ei teinud üldse, kõht oli tühi vist.. ja kamoon see oli ikka super hea ka ju
ja täna oli empsi kord, a ta loobus .. niet minu võit. vipihuialuiaa
ikkagi tahaks kukeseeni