April 30, 2011
1:10 PM
jajah, nädalatki pole mööödas ja ma satun oma joomisega seekord PAide , mul on mingoi sitased keäed ja roheline vöö , ja ma ei tea
ma olin siiski paar tundi tagasi veel PAIDES :S
April 28, 2011
10:41 AM
kleit ikka täis ei oleks,
ah saidki mälestuse
hahaha
ei meeldi
kuule jahm
:D:D::D:D:D:D:D:D
April 26, 2011
6:01 PM
ma JÕIN END TARTUU ; ama ei saa ikka üle :O:O
2:53 PM
täitsa lõpp, ma lähen jooma , mõtlen et tähistan kirjandi ära tegemist mis iganes, alustan talllinnnast ja kus ma örkan kus ma ärkan ????? kuradi TARTUST raisk , see ei ole ok et ma jüin end tartu ja vittu kui piinarikas on pohmaga sõita seda pikka teed ,iadlkasfdhasflka :D ma magama
April 24, 2011
8:59 PM
ma meeldin endale, ei tahakski keegi teine munn olla, tahan olla selline munn nagu ma ise olen
voh nalja
April 23, 2011
10:12 PM
jube kui sassis võivad ühe plikatirtsu juuksed ikka olla.. aga ei rahulolu on sees, ja veel milline mm
nii ruttu kui võimalik , tahaks tagasi
April 20, 2011
9:29 PM
isssand kui ropp ja ülbe tüdruk ta muidu on, jube
April 18, 2011
11:01 PM
hakkab minema (Y) poole, kui ma ise tahan ja teen ja liigutan ja olen parem ja mm
April 17, 2011
1:38 PM
siuke piripilli liisu olen ikka .(
5:40 AM
ma eiole pahane su peale
ma tahjaks lihjtsalt nutta
ja ma olem täis
tjällllllle
April 16, 2011
7:07 PM
käige kõik putsi kui hea on olla
aa kael on valus
UUUUUHH
ÜKS SITT VÄHEM
11:20 AM
langus
April 13, 2011
11:13 PM
protest
ei karda
skooorin ka ilma
tule
mulvõiks mõnus olla
mmm
April 12, 2011
11:52 PM
türa ma ei jõua enam wc ka nii palju kui peaks
8:40 PM
väga vihane
ei mingeid tundeid
võtsin lihtsalt selle näruse inka proovieksami ja rebisin pooleks et sellega liimi pressid liistu vahele, pohhui
elagu merili pohuism
12:39 AM
buuuuga kõikkollid minust kaugemal, viskan teid rohelise värviga muidu
April 11, 2011
5:15 PM
unnik, raisk ma tahtsin ummik tglt kirjutada
vihkan , emane olla on üks sitt tunne
April 10, 2011
5:39 PM
10.04.2011 4:43:22 meril , Rag tänam a võin moingi leebe part olla
10.04.2011 4:43:29 meril , Rag homme ma olen täiega vituoea
4:22 AM
ses suhtes et valli baaris sai traditsioonilise millimallika ära proovitud ja see ei olnud heaaaa... see eii olnud üldse hea, aga ma olen uhke
April 9, 2011
1:14 PM
kooorisin kartuleid, peaaegu esimest korda
ja nüüd taimeritirin ehmatas mis toolilt püsti, normaaalnje värk
April 8, 2011
11:50 PM
ma tahan lõppu
11:05 PM
ou pidu minu seees pidu minu seees minu sees pidu minu sees kell 10 sind ootan maa, sest siis olen ma nii üksik jaaa , pidu minu sees, on reede jee jee pidu minu sees.
õHOMME JOON END VITUAUKU MEHED JA TEEN TIELE MASKERAADNAJA
April 6, 2011
5:10 PM

tuuli armub küll kohe ära :S
1:27 PM
tuba on no nii korras, et ma võin teile kõikidel 9-16 pastat siin enda põrandal serveerida.
12:05 AM
kõige parem tunne üldse on siis
kui sul on täielik blokk
juba siis kui harilik lihtsalt peos
ja siis sa tujutsed
aga ikka rassid edasi
ja äkki sa ei saagi aru
kuidas käsi on lahti läinud
vabaks
ja see on megatunne
tunne nagu oh ma oskan ka joonistada
jess
April 5, 2011
10:11 PM
kogu päev on olnud täna üks ilus hetk
"aga armas, et sa tulid, tule teinekord veel " meelas nii meelas
muidugi tulen :S
1:03 AM

suvi 2010 aegviidu verandal
1:01 AM
ma kuulan muusikat ja olen ööloom, kelle kõhus lendavad ööliblikad
ma olen õnnelik tüdruk praegu ja mulle meeldib hetke olukord ja ja ja ja oeh = )
April 4, 2011
12:26 AM
ja mulle väga väga meeldib nüüd selline asi nagu valge hallitusjuust, see on nii heaa !
tänane öö tuleb ärkvel :D vist
April 3, 2011
11:48 PM
2nädlat veel kooli lõpuni, täiega kardan
2:40 PM
vou ma ehmatasin ära selle peale ! :S