tissid ja tussid
> home
aloha

mida iganes
> daily archives
  • keegi tahab veel öelda, et kunstitudeng ei oska lo...
  • õhtune talvesiider, kui heaöö on veel ees ja pikk ...
  • hihihi, läheb hästi, läheb veel ikka väga hästiuus...
  • jeah panime endale kiisude nimed koolis kõik.. min...
  • üks krõpsupakk ei teeks üldse paha, arvestades mis...
  • jess, et ma võtsin nõuks minna esmaspäeval välja.....
  • jaja
  • minu reedene õhtu on kodune,, kuna pidasin selle j...
  • mis krdi trip see nüüd olijee nii purjus, et peas ...
  • oeh jah, tere see aeg kus huuled on koledalt ja hä...


  • > monthly archives
    December 2009 | January 2010 | February 2010 | March 2010 | July 2010 | August 2010 | September 2010 | October 2010 | November 2010 | December 2010 | January 2011 | February 2011 | March 2011 | April 2011 | May 2011 | June 2011 | July 2011 | August 2011 | September 2011 | October 2011 | November 2011 |

    > credits
    Blogskin created by Gabby. Colors from x
    February 25, 2010
    9:03 PM
    kõht on täis, võtsin täna täiega vabalt pärast kooli, avasin krõpsu paki ja sõin suht kiirelt selle ära.. passisin mingit hokit, niet aru kah ei saanud kui juba pakk otsas oli.. igastahes selver ruulib kuni 10 märtsini minu silmis..



    NBBB !!!!!!!! NAGU MA JUBA PALJUDELE OLEN ÖELNUD : SIS MINGE KÕIK SELVERISSE; ALKS ON ODAV
    TWIST ON MINGI 16 EEEEEEEEEEEKI; see ei ole just eriti normps


    February 23, 2010
    9:49 PM
    MERILLLLLLLLLLotsoflove mõnus vaimusünnitus kellegi poolt

    igastahes ma lugesin midagi , ja ma jõudsin järeldusele et ma olen nii paha inimene ikka, ja ma püüüan seda muuta, kasvõi natukenegi..

    :(


    February 22, 2010
    8:20 PM
    huvitav kas mul friikatest kõini ka hakkab saama nüüd juba või. mingi päevast päeva lihtsalt.. mm juustumuhklid on nii head mu kõhule

    jaaa üks väga väga hea asi juhtus täna .. nii heaa nii rõõmsaks tegi mind

    SAIN KIRJA MARISELT, vuuuuuuuhuhuhuhuuhuuuu
    kirjutas igast huvitaid asju taaskord :)



    February 21, 2010
    9:22 PM
    AAAH milline tähelepanu laks täna oli, tänan teid selles kollases autos



    February 15, 2010
    6:08 PM

    öäääääääääääääääk mul on sellest kohvist nii paha olla, et anna abi

    aga noh mitte magama minek nõuab ohvreid rahvas..

    nv'l tegin remontoskat kaaah, olen tubli ma tean.. varsti saab asja ka ja sisi on pillerkaar


    February 12, 2010
    7:17 PM
    NELJAPÄEVAD RUULIVAD

    11 veeebruar-- on mida meenutada eks, kui jah


    February 9, 2010
    12:40 AM
    maj tea kas ma oma pidžaamapükstest olen juba rääkinud, mitte et nad tähtsad oleks.. aga on tglt.. nad on nii lahedad
    igastahes mul rebenesid need teatud kohast, aga ma pole ikka suutnud leida endale samalahedaid ruudulillasi pükse.. niet olen lahe käin nendega kuni surmani..

    ja olen kahel ööl nüüd midagi väga vahvat teinud, aga pildid tulevad siis juba kui ma värske ja kraps kraps olen. :)





    February 8, 2010
    8:33 PM
    kes näinud veel pole, või kel meelest läinud, siis palju naeru teile sest lingist on tingitud :)
    http://picasaweb.google.com/Merillll/02052010#

    aga muidu tahtsin öelda et tahaks kuut varvast endale


    February 7, 2010
    4:27 PM
    jah, mul on ikkka väga kahtlnae naaber,või tglt nüüd olen täitsa kindel et võib lausa öelda et imelikud NAABRID

    agaa.. ta on ikka hea kuju, joob kohvi.. siis mõtleb. unustab ära et on joonud teeb veel. ja nii igavesti kuni keegi lõpuks ütleb talle et ouu aitab
    kahtlane


    February 6, 2010
    6:32 PM


    kuidagi naljakalt uimane on olla, hommikul peeglis end ära ei tahtnud tunda muidugi..

    ja täna tuli pizza ülihea välja, ise tegin täitsa. mämmäm.. natuke veelalles kah
    kuid soojalt parim asi!!

    kõigelahedam on muidugi see et maolen kuulus, ma olen marise viimases postituses , vipijejeje


    February 4, 2010
    6:00 PM
    täis söödetud igast asju ja kukkununnnutamisi on üle täieliku limiidi olnd. jube

    silmad vajuvad ka kinni, pole enda päevauinakut saanud teha.. aga täna ei peagi ju

    kõht on ikka jube punnis, ma ei söö enam kuu aega.. päris kaa ju.. juba 5 minuti pärast on kook näpus. :)


    February 2, 2010
    7:17 PM
    maolen täna umbes 12294399534589059 korda aevastanud , tavaline

    ja hingan ainult mentooli lõhna sisse.. isegi kui pole on mul ninas see jädavalt olemas :(