February 25, 2010
9:03 PM
kõht on täis, võtsin täna täiega vabalt pärast kooli, avasin krõpsu paki ja sõin suht kiirelt selle ära.. passisin mingit hokit, niet aru kah ei saanud kui juba pakk otsas oli.. igastahes selver ruulib kuni 10 märtsini minu silmis..
NBBB !!!!!!!! NAGU MA JUBA PALJUDELE OLEN ÖELNUD : SIS MINGE KÕIK SELVERISSE; ALKS ON ODAV
TWIST ON MINGI 16 EEEEEEEEEEEKI; see ei ole just eriti normps
February 23, 2010
9:49 PM
MERILLLLLLLLLLotsoflove mõnus vaimusünnitus kellegi poolt
igastahes ma lugesin midagi , ja ma jõudsin järeldusele et ma olen nii paha inimene ikka, ja ma püüüan seda muuta, kasvõi natukenegi..
:(
February 22, 2010
8:20 PM
huvitav kas mul friikatest kõini ka hakkab saama nüüd juba või. mingi päevast päeva lihtsalt.. mm juustumuhklid on nii head mu kõhule
jaaa üks väga väga hea asi juhtus täna .. nii heaa nii rõõmsaks tegi mind
SAIN KIRJA MARISELT, vuuuuuuuhuhuhuhuuhuuuu
kirjutas igast huvitaid asju taaskord :)
February 21, 2010
9:22 PM
AAAH milline tähelepanu laks täna oli, tänan teid selles kollases autos
February 15, 2010
6:08 PM

öäääääääääääääääk mul on sellest kohvist nii paha olla, et anna abi
aga noh mitte magama minek nõuab ohvreid rahvas..
nv'l tegin remontoskat kaaah, olen tubli ma tean.. varsti saab asja ka ja sisi on pillerkaar
February 12, 2010
7:17 PM
NELJAPÄEVAD RUULIVAD
11 veeebruar-- on mida meenutada eks, kui jah
February 9, 2010
12:40 AM
maj tea kas ma oma pidžaamapükstest olen juba rääkinud, mitte et nad tähtsad oleks.. aga on tglt.. nad on nii lahedad
igastahes mul rebenesid need teatud kohast, aga ma pole ikka suutnud leida endale samalahedaid ruudulillasi pükse.. niet olen lahe käin nendega kuni surmani..
ja olen kahel ööl nüüd midagi väga vahvat teinud, aga pildid tulevad siis juba kui ma värske ja kraps kraps olen. :)


February 8, 2010
8:33 PM
kes näinud veel pole, või kel meelest läinud, siis palju naeru teile sest lingist on tingitud :)
http://picasaweb.google.com/Merillll/02052010#
aga muidu tahtsin öelda et tahaks kuut varvast endale
February 7, 2010
4:27 PM
jah, mul on ikkka väga kahtlnae naaber,või tglt nüüd olen täitsa kindel et võib lausa öelda et imelikud NAABRID
agaa.. ta on ikka hea kuju, joob kohvi.. siis mõtleb. unustab ära et on joonud teeb veel. ja nii igavesti kuni keegi lõpuks ütleb talle et ouu aitab
kahtlane
February 6, 2010
6:32 PM

kuidagi naljakalt uimane on olla, hommikul peeglis end ära ei tahtnud tunda muidugi..
ja täna tuli pizza ülihea välja, ise tegin täitsa. mämmäm.. natuke veelalles kah
kuid soojalt parim asi!!
kõigelahedam on muidugi see et maolen kuulus, ma olen marise viimases postituses , vipijejeje
February 4, 2010
6:00 PM
täis söödetud igast asju ja kukkununnnutamisi on üle täieliku limiidi olnd. jube
silmad vajuvad ka kinni, pole enda päevauinakut saanud teha.. aga täna ei peagi ju
kõht on ikka jube punnis, ma ei söö enam kuu aega.. päris kaa ju.. juba 5 minuti pärast on kook näpus. :)
February 2, 2010
7:17 PM
maolen täna umbes 12294399534589059 korda aevastanud , tavaline
ja hingan ainult mentooli lõhna sisse.. isegi kui pole on mul ninas see jädavalt olemas :(