October 30, 2011
9:50 PM
soomlast polegi ära suutnud sebida veel.. vapustavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv tõmme oli tglt ja kui ta oleks eestlane olnud, elaks ta juba mu voodi all.. võin oma sõrme selle peale ära süüa et elaks
jah ja üleeelmisest purjutamisest sattus mulle koju ka prügikastide peal olev reklaamplakat.. head mardilaata
October 29, 2011
2:19 PM
tõmbasin just kudumisvarda põlvega kurku,, nii õrnalt et verd ka natu tuli
October 27, 2011
4:37 AM
ma l'ähe nnüüd magama küll jah , sest ma tran et teil on hästi naljakssa o
lllla
sest lauraaa
kas ma KODU VÕIN muidu minna või
/A(
jouu siturggge pikhku
4:21 AM
ma jõuan praegu koju, ukmbes kell neli pool viis ) seeda õtlesin prantsusre aksendigaha
laura jaoks hispaaniaola
jaaa ma saaatsin selle blondi otse linnas koju mustalmäela
ajaräääkisins oma eskiga jkui toera
ha na ma ei ole üldse purjus tglta
heheheehehehe
tsauu
October 25, 2011
10:11 PM
October 24, 2011
10:31 PM
October 19, 2011
1:00 AM
ma nutan iga päev
mulle meeldib paljalt magada
ma ei lõpeta krõpsude söömist iialgi
ma ei pese tihti õhtuti hambaid
jah sitta
12:56 AM
nüüd ma siis tahan teda
October 16, 2011
11:09 PM
ma olen jube kade inimene, ma täiega saan sellest aru ja seda ei saa lihtsalt muuta.. ma ei näita seda välja vaid hoopis vastupidi oskan eitada seda rämedalt aga sisimas olen pisarateni kade
aga sinu ma saan ja sinu ka
ja valik on suur , ehk vbla sinu ka ja sinu ja sinu ja sinu ja sinu
October 15, 2011
11:18 AM
kes sai just sellise leiu eile.. timberlandi 167 eurised saapad 9.90 eest
ma olen neid nii kaua tahtnud.. oeh kui õnnelik sellise väikse asja pärast :P
October 13, 2011
9:08 AM
ma pole pärast 8ndat klassi legaalselt sõitnud
ja nüüd se alates eilsest kuni kuu peale ma teen seda..
kui kontrollli peale ei tule see aeg, sõidan pätti edasi.. sitta kah.. nelja a jooksul ainult 1 kord kontroll peale tulnud.. ja ei ma pole trahvi saanud,, mitte kordagi
October 12, 2011
8:13 PM
üksi kodus:
itaaaliapärased toidud minu käte abil'
tegin sellist pastat, mille algkoostise pakki te ei ole enda käesgi hoidnud, sest see on lihtsalt liiga kallis teie jaoks kullakesed.. tutvused rulzz..
jeaah see tuli nii heaa
ja nüüd öiseks elamuseks singipitsa nämmmu
kõrval väike libe õlle
panin just suure uhkustamise kõrval tähele, et olen pärast ärkamist valetpidi särgi selga pannud.. nummi, üksi kodus, kes ikka näebv
October 9, 2011
10:25 PM
mul oli nii ilus ja purjus reede ja ma loodan ma endast halba muljet ei jätnud,.. sest mulle jäi nii nii nii meelde see ja see oli kõige lahedam asi mis mulle tehtud on..
oeh =)
October 6, 2011
5:01 PM

üks minu ülikoolis tehtud töö =)