November 8, 2011
10:57 AM
jess, et ma võtsin nõuks minna esmaspäeval välja.. ja teades et see lõppeb minu puhul nii või naa joomisega siis veel ikka jess
ja jõudes just 10 15 20 minti koju, siis tunnen kaasa teile kes teist koolis peavad olema, sest ma ei pea.. ja ma naudin seda
ja olen oma uues unistuses =)
aitäh