December 31, 2010
5:56 PM

tänase öö veeedan ma koooooooooos nendega !!!!!
2:28 AM
vihkan olla naine vahel :D ohjah
December 29, 2010
6:16 PM
väiksele merilile , kunagi ammmu ammu aasta siis võis olla 2004
oli üks imelike mõtetega tüdruk , kes aexis ajas tarka juttu et võtta kasvõi särgi mingi osa, pista sinna vaarikaid siis särk kokku voltida ja imema hakata sealt vahelt seda vaarika vedelikku, on seee okei ???
haha ja ta nimetas seda vaarikajuustuks, kus põrgust, hahahahhahaha
December 24, 2010
5:31 PM
ma loodan teil kõigil oli sama täiuslik jõuluhommik kui mul
ja seda samust jah !!
December 21, 2010
11:09 PM
22.22 soovisin , nii debiilne tglt aga samas armas harjumus ka kella vaadata nüüd vahepeal kui meelde tuleb ja soovida, tänu tuulile..
jah ja mu soov läks nüüd 23.07 juba täide.. väike aga parim :P
December 19, 2010
9:26 PM
jaja tuuli, seekord ma lausa sulan :P
ikka veel
ja tee on ka nii hea
ja kõik on hea
nautima peab
December 11, 2010
10:02 PM
parim reede laupäev minu elus ????
mmm
ja muidugi hambaarsti juures käik oli teist a järjest paras naerukoht, ei mulle meeldib !
December 4, 2010
2:22 AM
ootasin just 2:22 ni ära, kell on ikka 2.22 , varsti enam ei ole.. ja nüüd vajutasin veel posti postitamise nupust mööda.. oh mind küll