January 28, 2010
7:46 PM
külm kül m külm nii et aurab..
tglt ei ole tore mingi jäätoksimise peale üles ärgata..
ja ma üldse ei tea mida teha aga seda tean et mul on taas laual krõpsupakk
ja krõpsupakk viib alati mu pahad mõtted prügimäele kaugele ära, mis on iseenesest tore ju
January 26, 2010
11:27 PM
nimi : meril
sugu : tüdruk
päritolu : eesti
nimepäev : 29.12
tähendus : nimest Meryl - musträstas (ladina) või särav meri (keldi nimest Muriel)
NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ÄGEE
joon oma guava joooki, mis mulle egiptusest toodi , hihi ja väike hiiline õhtusöögike läheb kah kohe alla nii 00.05
January 24, 2010
12:42 AM
ROOOOOOOOOOOOOOSAD KÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄRID LÕIKAVAAAAAAAAAAAD TEIL KÕRVA OTSAST

muidu mu pildid sellest on siiiiiiiiiiin
http://picasaweb.google.com/Merillll/RuusadKaaruskad#
January 23, 2010
9:51 PM
mm, mis sest et mingi varbad on täna sadakorda ära külmunud, missest et mingi väike sõrm kohe otsast kukub, pole hullu ma ei virise..
nii hea on ju olla praegu enda tooas , kus on ainsana soe.. käes lilla cosmo ning kõrval ideaalne isetehtud dipikaste pluss estrella tomatikrõpsud ( mis on muideks oumaigaaaaaaaaaad kui heaaad) kas pole mitte taevalik ...
aitähh
January 19, 2010
7:21 PM
haaaa, ma tahanruttu ära kirjutada ühe tähtsa asja...
SIKIII kuuled vää.. igastahes täna pärast tunde kui ma kunstiklassis käisisin ja sinna sisse astusin.. siis arva ära mis laulu seal keegi tüüp lasi... seda 18
ma püüdsin mingi täiega jäik olla omameelest... täiega oleks tahtnud rokkida ikka
täna oli uni hea, lubasin et ei maga muidugi täna..aga jahm..lubadusedlubadused.. aga jummala hea et magama jäin.. ärkasin kuidagi iksmoodi..
aga unes nägin mingit siukest asja, et olin bussis.. ja sõitsin rocca poole.. mingis peatuses tuli kontroll.. siis ma sain pileti augustatud.. siis sõit sõit läks edasi.. tuli jälle vist.. aga mingi ma ei tea miks järg korral oli vaja uut piletit..ja sedamul polnud..aga lõpuks ma sain selle kuidagi.. ja siis kõik astusid rocca keskuse juuures bussisst maha.. ja bussijuht pani bussi ja seal parklas ligidal olevad autod põlema.. ,nagu mida.. ja siis ärkasin üles ja sõiin marsi :D
aa muideks, see unenäo teema tuli raudselt selles.. et me kajaga koolis pihtisime et me jänesed olema päriselussssssssssssss.
a täna tuli tuuli kingiidee kaa pähe, ma ei mäleta enam kus, kas koolist koju tulles, või wc või süüa tehes või millal.. aga tuli ja päris kipa
January 18, 2010
8:17 PM
kõik tomatimaitselised krõpsud on nii head.. täielikult nagu hetke lemmikud..
ei ole segane, tahaks tomatisõda teha
January 16, 2010
10:46 PM
SITT päev
January 15, 2010
8:19 PM
homme lähen varbaarsti juurde, ülehomme kannaarsti juure, üleülehomme jalalabaarsti juurde, eile käisin hullumajas..
aga muidu on tore
ma olen nii palju saia söönud täna , lõhega ja puha nämnäm
January 12, 2010
9:56 PM
REIGO ON LOLL
ilmselgelt on see mõttega siin, eks
January 11, 2010
9:52 PM
rooosa mullike on nii rooosake,
täna pole süüüa saanud nii palju kui muidu, külmkapp on kaa ülepika aja kuidagi näruselt tühi..
nu näed, korisebki.. vingee
tahaks miskit mmmm
January 10, 2010
7:31 PM
KÕIK SUUUUUUUUUUUUUSKAMA
January 7, 2010
1:23 AM
sõin just paki popkorni ära -- üks jäi kahe hamba vahele ka vist, aa see pohhui , sest ma sõin ikka just paki popkorni ära .. ja see oli siiski hea või misssss?????????????????????????????????????????????????????????????

uhh kunagi ma aexis ostsin koguaeg seda vaarika popkorni,, seee oli niiiiiiiiiiiiii heaa, enam pole näind vist.. või ei taha näha lihtsalt
January 6, 2010
9:50 PM
tegin siis eile mmm suvikõrvitsat juuuuuuuuuustuga ja kauboikaid jaaaaa hmm ajaa riivsaia mingi möginaga kala.. ja kukeseenii. ah tahaks kukeseeni kohe ja praegu.. siis iss sai kõrvale õlu ja meie emmega jõime beeeeeeershake ja küüünla panin kaa põlema : D ja laud oli kaa väga kaetud ära..
ahjaaa kurat ma tegin magustoitu kaa :o jäätis ja küptsetatud banaan ja seal oli veel mandariin ja mustikad ja põldmarjad peal.. ja riivitud shokooooooo mmmm
kurat et ma pilti ei teinud üldse, kõht oli tühi vist.. ja kamoon see oli ikka super hea ka ju
ja täna oli empsi kord, a ta loobus .. niet minu võit. vipihuialuiaa
ikkagi tahaks kukeseeni
January 4, 2010
9:52 PM

NAGAMANID !!!!!!!!!!!!!!
hommme on minu kord süüa teha, õhtusöök või mis iganes kolmekäiguline värk
ma teen midagi vägevat, üle oma võimete. jeejeee ma ei viitsi seletada, miks homme minu kord süüa on vaja teha, sest tglt selllist korda ei ole
January 3, 2010
8:53 PM
avasin kurgipurgi, hapukurgipurgi ja seal sees olid ühed imehead asjandused.. vastik on sinna kätt toppida sisse ainult..
ja mingi eksootilise purgi tegin kah lahti, jõudu pidin ka kasutama.. aga head asjad olid sees.. eksootilised erootilised puuviljad

nuuu niii numps oli lihtsalt see!!
January 2, 2010
7:35 PM
heheh, sumpasin lumes täna terve tallinna läbii. prrrr
käed on nii külmad nii külmad nii külmad.. söönud olen kaa ja villased sokid on ka jalas juba ja tuba on sassis nagu minu tuba ikka.. laes on paar tolmurulli kah
...
sõiin just ühe tervisliku küpsise ära - pidi palju vitamiine ja mineraale sisaldama.. nüüd need on kõik mul kõhus olemas.. hop hop
nüüd kummikommide kord **
January 1, 2010
10:27 PM
ei soovi midagi ja ärge teie hõõruge kah
muidu on tore, kibe kibe kibe käsi kiire kiire