December 28, 2009
10:15 PM
ärkasin kell pool 12 mm, jäin telkust üht filmi vaatama ja siis hiljem läksin tripile
trip koosnes kodust, ühest vahvast poest siis selverist siis kunstipoest siis jälle selverist, aga teisest !! ja kodust . . tõsine tripp ju vuh.. ostsin palju asju kah
mängisin kaarte, õhtul hiljem mina kaotasin ja võitsin ja kaotasin ja võitsin issi ka kaotas ja võitis ja kaotas ja võitis, siuke loogika et jube.. doominoleidsime ka kapist üles.. ä g ee
tikke toppisime kaa varvaste ja sõrmede vahele, ma võitsin taaskord..
sorteerisime issi kruvisid kaa, ta tahtis kõik ära anda, mulle lõuendile, aga mul hakkas kahju, sain endale nii mingi 5 kilo rauda tuppa juurde..päris kaa ju.. ööösel mõtlen midagi väljaa..
December 27, 2009
10:08 PM
köhhköh
pole nii ammu aevastanud, ma ju igapäev ikka 5 korda kindlalt, kui mitte rohkem.. aga nüüd pole juba ammu..va täna see üks kord, mis ei loe, see oli sohk, keegi tegi külmkapi lihtsalt lahti
igastahes hakkasin just luksuma nii kell 22.06 , pissihäda mul vist hetkel nagu ei ole, külm kah nagu ei tundu olevat.. mis siis muud, et keegi raisakotkake räägib taga .. nuuksat
December 26, 2009
3:32 PM
OH , mul tuli praegu siuke ENERGIALAKS plaks plaks..
mul on täna niiiiniiiniii hea tuju, et maivõi
sööönud olen kaa see nädal niiiiiiiiiii palju, ja niiii häid asju, et kohe niiiiiiiiii äge..
verikäkk on üks kuradima hea asi ikka.. jaa VERIKÄKK pläkk pläkk
ja lugesin meerca raamatu läbi öösel ja hommikul täna natsa kaa, ja see läks nii kuradima heaks, võtan eelmised sõnad ikka täiega tagasi.. loen kindlalt ühekorra veel läbi.. ni hea ju
vahva käisin issiga poodides kaa, sain issile normsi mütsi pähe, saan ise ka seda kanda, sest see on lahe nuh..
meie söögipoes käigud on alati super.. kassalindil võib näha kindlalt - krõpse, limonaadi, õltsi, viinereid, mingeid teisi vorste, juustu ja niii edasi, siuke tõsine rämps..
ma olen ikka nii iisssitütar **
December 25, 2009
7:15 PM
ma leidsin e ndale raamatu, mida ma tahtsin lugeda, apollost - merca mees vms.. sain kah täna ja- vahva või mis..
mis ma olen seal vist mingi paarkümmend lehte kindlalt ära lugend..ei tõmmanud nagu rohkem..tglt raamatud üldse sakivad, vb ma olen nii loll, aga see oli raske tekst .. aga nii hea eit on see, täpselt mulle. siuke ropp ja raske ja kange... küll ma raamatu ära loen, hakkab meeldima kah ehk.. öö on veel ees ju
täna tegin popcorni ka rämedalt.. ikka rämedalt
tegin pilti kaa, sest see nägi nii ilus välja.. popkorn ja h oli ilus.. ok ma olen loll
December 23, 2009
9:54 PM
ma leidsin hea tegevuse - söömine
tglt ma leidsin külmakapist paki sinihallitusjuustu -öäk tglt.. aga ma tahan ka lahe olla vahel
ja kuna kõik kellelt ma küsisin soovitasid süüa näkileivaga seda.. siis ma olin juba valmis isegi .. sest ma teadsin et mul on kodus alaati.. aga nüüd just ei olnud
ja siis ma mõtlesin ise välja hea toidusegu.. viinamarjad ja mingid vürtsised pähklid ja merevaik ja siis see sinine asi.. ja suht hea.. mämmäm
December 21, 2009
11:22 PM
täna tuli maalimistuju jälle ja nii ma siis maalingi siin, kolme kuivanud guašsiga, mis mul kodus on
ORAnZ JA MUST JA LILLA
vapustavad toonid
igastahes pilti ei ole ja ma maalin nüüd edasi, ja kuulan kõhukorinat, kuigi mul on kõht täis, vvägagi.. ja üldse on tore ..**
December 20, 2009
8:33 PM
esmaspäevad on nõmedad, eriti nüüd see mis tuleb.. pean nõmedaid asju meisterdama valmis, et esmaspäev meeldivalt vastu võtta.. nõmee.. käed ka külmuvad ju, kuidas ma teen neid asju siin siis, käed on ju jääs.. niu niu niu..
lahkusin korra enda toast ja mis ma nägin, iss teeb süüa , friiiiiiiiiiiikaid, nii heaa, pole nii ammmmu saanud , ma juba tunnen nende maitset mmmmmmmmmmmm.. super
December 17, 2009
9:32 PM
kõik on niii toreeeeeeee
hommme on reede ja puha, kuigi tglt oli täna terve päev täielik reede tunne ja see oli nii vastik..
reeede reede reeede
nii lahe on koolist koju minnes uisutada, ime et ma käna pole pannud veel, võiks siiski varsti ju natukene..
December 16, 2009
9:31 PM
nina krõbises täna
ja lõpuks hakati igal pool täiega kütma. minu toas on radikas nii mõnusalt kuum, üldse on mu tuba kõige soojem,
hea et ära sai vahetatud tuba vanematega.. nüüd tegin diivani ka lahti, siis ei ole mingit tõket radikal ees ja kogu soojus tuleb mulle.. vipijee
ja õõõõõh, tahtsin täna mitte päevauinakut teha,jõin isegi kohvi öääk, aga ikkagi jäin magama kuidagi.. ja ma nägin unes, et issi tuli mind üles äratama, ja siis ärkasin päriselt. Tegin silmad lahti ja muidugi iss vaatab otsa ja räuskab, et ma üles ärkaks..täiega ehmatasin muidugi
jaa, ta on mu isiklik ärataja õhtuti, mõnus
otsisin siia pilti ja mu kõht korises, täitsa õudne kohe..
ma olen nii osav, täna olen söönud kaks juustusaia hommikul, koolis 2 mentost, kodus 17 pelmeeni ja 1 viineri , haha jaa kreeka pähkleid õhtul, vapustav ... plaks plaks mulle.
December 15, 2009
9:39 PM
eelmine aasta olin äge, tglt vb see aasta juba, noh koguaeg tglt
igastahes ühel toredal valgel žigulli klaasil olid siuksed nunnud tegelased siis..
iss i autoaknal olid ka täna huvitavad tegelased muide
December 14, 2009
10:44 PM
ma sain särtsu täna
samuti oli väga särtsakas veeta reedel 2 tundi rongis ja tund aegviidus, et teada saada, et elektrit ei ole..
aga see-eest sai üle pika aja taas aega veeta preesi tänal.
jaa sikilt onnii tore kuulda, et ma olen karune naine, ma ju ikkagi kütsin ahju.. mängisime kaarte ka ja jõime aroonia veintsi, khuuul ... mõnusa pesa valmistasime muidugi endale seal
hih, seekord ei kaotanud kuurivõtit mitte lume sisse, vaid taskusse
December 13, 2009
6:31 PM
joooooo, hejjj
nagu mu õ täht alati ütleb, mis on iseenesest päris talutav mulle
eeelmine nädal, võinoh see vist ikka, oli igas mõttes öine, sesmõttes nagu..