August 30, 2011
10:08 PM
tuunisin just enda märkmikku ära, sest ei taha et mul oleks sama nagu igal nõmedal tlü tudengil
vaid olen protestiv kunstitudeng kel on võimu
6:59 PM
esimesed emotsioonid ülikoolist on sellised , et vabandust väga aga inimesed on siin nii koledad
väga ülbe jutt aga tõesti..
okei muidu oli õudne ja värki. mina väike tüdruk kuskil võõras kohas, mitte kedagi ei tea, jah mitte üht inimest ka ei tea
suhteliselt õudne
leidsin kaks kohta kuhu kindlalt tahan minna.. üks on lastehoid ja teised on spordiga seotud.. seega ma püüan oma ülikooli a võtta vähemalt aktiivsena, mitte jääda kellegi varju
see on aga ainult praegu mu peas nii
igastahes ma kardan väga ja olen õnnetu veel..
üks ilus tüüp ;)
August 29, 2011
9:28 PM
lasen lõendi üle
homme esimene päev kooli, seega töhistan seda öösel kunsti teehes =)
1:18 PM
tänane hommikune menüü, jah just hommikune :P
on väga mitteminulikult dieedilik.. sirmik muna ja riivsaiaga.. kukeseened võis praetult ja lillkapsas keedetud ja siis praetud juustuda
okei päris palju saab siiski kõhule juurde, näm näm :P
August 27, 2011
1:59 PM
ja see tuli välja imeline :O
teeks pilti kaa, aga mu aku laeb
mmm kui hea jai lus
1:07 PM
mmmmm ahju läks just peekoni makaroni juustu vorm.. näm näm
August 26, 2011
4:11 AM
ma olen poujrus, maris magab , maris sonibb, ma ris möliseb, maris käpib end ja kenda kätt
laura loeb seeda
luaura naerav et ma olen purjus epeaga kirjutanud jölle
maris ärkas üles ja vaatab
maris naerav
laura arvab aet peaks ka kaineks asaama.
maris vaaatab mindule otsda
August 25, 2011
3:05 AM
isssand mul tuli alles täna meelde et laup või pühap suudles SULO mind käele, kuna ma olin ülbe plixx. hahahahah
täna on lihtsalt pupillid suured
homme suudleb
August 24, 2011
12:15 PM
JOUU et ää
kaotasin oma pool hipi staatust just ära ja sain endale pangakaardi üle saja aasta
August 23, 2011
3:15 PM
miks te kõik ümisete seda OI OI OI d ärge ümisega, see ajab mind kiima ja närviliseks ja heatujuliseks ja kurvaks ja muuuuuuuuuuuuuuuuu ütlema
okei tsau olge paid
õhtuks uudis
August 22, 2011
9:04 PM
värvisin hallid juuksejuured ära ,, nüüd peaks millalgi kasvõi täna öösel lõikuse ka eette võtma :S
August 20, 2011
3:12 PM
mhh, ma olen juba liiga tihti hakanud endale ise süüa tegema.. vabatahtlikult
ja kõige hullem selle asja juures on see, et ma pesen iga kuradima kord ka enda järel nõud ära.. milles probleem
ma tahaks kellegile süüa teha.
August 17, 2011
7:33 PM
OMG siuke asi ei ole võimalik
mu ellu ärkamine algas vabsjee kihvtilt
August 11, 2011
8:23 PM
jeaa, täna on päris hirmutav päev olnud, head mõttes
ja ma võtan selle päeva selleks kus ma hakkan jälle nautlema elu jea
August 10, 2011
12:34 AM
RU tõi mulle raamatu, meestemagnet
loen seda ja saan selleks
hahahahhahahahahahahahhahahahahhahahahahahahhahaahhahahahahahahahahahahahahahahahaahahah
August 9, 2011
2:23 PM
hard candy.. nii rõve ja samas nii hea film
aga ikkagi nii rõve, et ma pidin enda kaelast kinni hoidma vahepeal
12:59 AM
ära tule
ainult mitte sina
teised kõik võivad
August 6, 2011
7:04 PM
tere ilus inimene eile kell 21.50 prisma järjekorras ja aitäh sulle
näeme
August 4, 2011
5:16 PM
täna on 4 august
homme ja ülehomme ma tähistan, kasvõi kuidagimoodi
täna aga võrkpall
12:02 AM

minul on hasart, ja R ütles et ma olen parem kui rott.. hahahhahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahahahhahahha
kes on hea, mina olen hea.. kellele meeldib, mulle meeldib
homme jälle
August 2, 2011
5:05 PM

ojaaa,
oh polw mäkis ammu käinud
1:59 PM
mmm ja taaskord mu hommikusöögist ei puudu pelmeenid,, aga boonusena on ahjukartulid ja suvikõrvits juustuga.. mmmmmmmmmmmmmmmmm
ja sööge felixi majoneesi ja palun mitte mingit dieetikute erivarianti. see rikub majoneesi väärtust
August 1, 2011
11:35 PM
hea mängg , minu poolt , hiihihihih.. mulle meeldis, J ütles vähestest komplimentidest mis temalt saab täna, et ma olen sama mis kõik nemad nüüdsest. JEEEI
4:13 PM

jah,vihkan teid kõiki ainult mitte sind ja sind ja sind ja sind ja sind ja sind
jah mul ei ole rinnahoidjat seljas hetkel, ja ma olen bikiinide alumises osas, jah
mis siis ?
12:38 PM
fakk ma olen nii hea kokk ikka lihtsalt
sain just makaronide, pelmeenide , värske kurgitomati hapukoore salati, praetud kukeseente, suvikõrvits juustuga valmis =)