tissid ja tussid
> home
aloha

mida iganes
> daily archives
  • keegi tahab veel öelda, et kunstitudeng ei oska lo...
  • õhtune talvesiider, kui heaöö on veel ees ja pikk ...
  • hihihi, läheb hästi, läheb veel ikka väga hästiuus...
  • jeah panime endale kiisude nimed koolis kõik.. min...
  • üks krõpsupakk ei teeks üldse paha, arvestades mis...
  • jess, et ma võtsin nõuks minna esmaspäeval välja.....
  • jaja
  • minu reedene õhtu on kodune,, kuna pidasin selle j...
  • mis krdi trip see nüüd olijee nii purjus, et peas ...
  • oeh jah, tere see aeg kus huuled on koledalt ja hä...


  • > monthly archives
    December 2009 | January 2010 | February 2010 | March 2010 | July 2010 | August 2010 | September 2010 | October 2010 | November 2010 | December 2010 | January 2011 | February 2011 | March 2011 | April 2011 | May 2011 | June 2011 | July 2011 | August 2011 | September 2011 | October 2011 | November 2011 |

    > credits
    Blogskin created by Gabby. Colors from x
    August 30, 2011
    10:08 PM
    tuunisin just enda märkmikku ära, sest ei taha et mul oleks sama nagu igal nõmedal tlü tudengil
    vaid olen protestiv kunstitudeng kel on võimu


    6:59 PM
    esimesed emotsioonid ülikoolist on sellised , et vabandust väga aga inimesed on siin nii koledad
    väga ülbe jutt aga tõesti..
    okei muidu oli õudne ja värki. mina väike tüdruk kuskil võõras kohas, mitte kedagi ei tea, jah mitte üht inimest ka ei tea

    suhteliselt õudne
    leidsin kaks kohta kuhu kindlalt tahan minna.. üks on lastehoid ja teised on spordiga seotud.. seega ma püüan oma ülikooli a võtta vähemalt aktiivsena, mitte jääda kellegi varju
    see on aga ainult praegu mu peas nii
    igastahes ma kardan väga ja olen õnnetu veel..
    üks ilus tüüp ;)


    August 29, 2011
    9:28 PM
    lasen lõendi üle

    homme esimene päev kooli, seega töhistan seda öösel kunsti teehes =)


    1:18 PM
    tänane hommikune menüü, jah just hommikune :P
    on väga mitteminulikult dieedilik.. sirmik muna ja riivsaiaga.. kukeseened võis praetult ja lillkapsas keedetud ja siis praetud juustuda

    okei päris palju saab siiski kõhule juurde, näm näm :P


    August 27, 2011
    1:59 PM
    ja see tuli välja imeline :O

    teeks pilti kaa, aga mu aku laeb

    mmm kui hea jai lus


    1:07 PM
    mmmmm ahju läks just peekoni makaroni juustu vorm.. näm näm


    August 26, 2011
    4:11 AM
    ma olen poujrus, maris magab , maris sonibb, ma ris möliseb, maris käpib end ja kenda kätt
    laura loeb seeda
    luaura naerav et ma olen purjus epeaga kirjutanud jölle
    maris ärkas üles ja vaatab
    maris naerav
    laura arvab aet peaks ka kaineks asaama.
    maris vaaatab mindule otsda


    August 25, 2011
    3:05 AM
    isssand mul tuli alles täna meelde et laup või pühap suudles SULO mind käele, kuna ma olin ülbe plixx. hahahahah

    täna on lihtsalt pupillid suured
    homme suudleb


    August 24, 2011
    12:15 PM
    JOUU et ää
    kaotasin oma pool hipi staatust just ära ja sain endale pangakaardi üle saja aasta


    August 23, 2011
    3:15 PM
    miks te kõik ümisete seda OI OI OI d ärge ümisega, see ajab mind kiima ja närviliseks ja heatujuliseks ja kurvaks ja muuuuuuuuuuuuuuuuu ütlema
    okei tsau olge paid
    õhtuks uudis


    August 22, 2011
    9:04 PM
    värvisin hallid juuksejuured ära ,, nüüd peaks millalgi kasvõi täna öösel lõikuse ka eette võtma :S


    August 20, 2011
    3:12 PM
    mhh, ma olen juba liiga tihti hakanud endale ise süüa tegema.. vabatahtlikult
    ja kõige hullem selle asja juures on see, et ma pesen iga kuradima kord ka enda järel nõud ära.. milles probleem
    ma tahaks kellegile süüa teha.


    August 17, 2011
    7:33 PM
    OMG siuke asi ei ole võimalik
    mu ellu ärkamine algas vabsjee kihvtilt


    August 11, 2011
    8:23 PM
    jeaa, täna on päris hirmutav päev olnud, head mõttes
    ja ma võtan selle päeva selleks kus ma hakkan jälle nautlema elu jea


    August 10, 2011
    12:34 AM
    RU tõi mulle raamatu, meestemagnet
    loen seda ja saan selleks
    hahahahhahahahahahahahhahahahahhahahahahahahhahaahhahahahahahahahahahahahahahahahaahahah


    August 9, 2011
    2:23 PM
    hard candy.. nii rõve ja samas nii hea film
    aga ikkagi nii rõve, et ma pidin enda kaelast kinni hoidma vahepeal


    12:59 AM
    ära tule
    ainult mitte sina
    teised kõik võivad


    August 6, 2011
    7:04 PM
    tere ilus inimene eile kell 21.50 prisma järjekorras ja aitäh sulle
    näeme


    August 4, 2011
    5:16 PM
    täna on 4 august
    homme ja ülehomme ma tähistan, kasvõi kuidagimoodi
    täna aga võrkpall


    12:02 AM



    minul on hasart, ja R ütles et ma olen parem kui rott.. hahahhahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahahahhahahha
    kes on hea, mina olen hea.. kellele meeldib, mulle meeldib

    homme jälle


    August 2, 2011
    5:05 PM


    ojaaa,
    oh polw mäkis ammu käinud


    1:59 PM
    mmm ja taaskord mu hommikusöögist ei puudu pelmeenid,, aga boonusena on ahjukartulid ja suvikõrvits juustuga.. mmmmmmmmmmmmmmmmm
    ja sööge felixi majoneesi ja palun mitte mingit dieetikute erivarianti. see rikub majoneesi väärtust


    August 1, 2011
    11:35 PM
    hea mängg , minu poolt , hiihihihih.. mulle meeldis, J ütles vähestest komplimentidest mis temalt saab täna, et ma olen sama mis kõik nemad nüüdsest. JEEEI


    4:13 PM




    jah,vihkan teid kõiki ainult mitte sind ja sind ja sind ja sind ja sind ja sind

    jah mul ei ole rinnahoidjat seljas hetkel, ja ma olen bikiinide alumises osas, jah
    mis siis ?


    12:38 PM
    fakk ma olen nii hea kokk ikka lihtsalt
    sain just makaronide, pelmeenide , värske kurgitomati hapukoore salati, praetud kukeseente, suvikõrvits juustuga valmis =)