February 28, 2011
8:30 PM
ma sain üllatuse
hahahaa
täna kooli ei jõudnud, oh esmaspäevad
February 25, 2011
9:16 PM
reeded kodus on mu lemmikud
NOOOT
7:18 PM
kop kop
mul on komm suus, keel on valus ja krõpsud on kõhus
February 24, 2011
10:43 PM
ma tahtsin seda öelda et, see kurguvalu pani mind teed tegema
ja siis vaatasin ühte salakappi ja leidsin krõpsu..
tuli meelde et hommikul ütlesin papsile et saab partnerkaardi ainult seljuhul kui õhtul on krõpsupakk.. ja vot nüüd ta siis siin ongi
täiuslik
8:25 PM
midan vitoat
February 23, 2011
10:41 PM
õõõb ää õõ ?
8:47 PM
Your rainbow is strongly shaded red and black.
What is says about you: You are a passionate person. You appreciate mystery. You get bored easily and want friends who will keep up with you. You may meet people who are afraid of you.
või siis
Your rainbow is intensely shaded orange, red, and black.
What is says about you: You are a powerful person. You appreciate a challenge. Others are amazed at how you don't give up. You get bored easily and want friends who will keep up with you.
12:42 AM
nõme kui on nii et oled hästi kurb ja nutumaik on suus ja siis tuleb ja tuleb paar head lauset, samas nii mõttetut ja kõik on unustatud :S
karm meril, hai
February 22, 2011
11:16 PM
üõööõ ääääääõü'õäösdaflkl kj jlöask jfm.,esfgnkjdosp
kljdddddddddddddDjkdflJKDJSKFLLLLLLM,ZXCf
jkddddddddddddddddddddddddddd???????????????????????????????????
February 20, 2011
11:24 PM
mingi vastik kahtlane äkiline iiveldustunne või siuke rämedalt tühjakõhu tunne, aga seee on suht võimatu, siuke tühi olek on
ja mingi võõras lõhn on ka
aga see on arvatavasti see mentooli taskurätik siin kuskil, täisnuusatud loomulikult, hihi
February 19, 2011
10:51 PM
järjekordselt üks mõttetu nv on pooleldi möödas, hea et mind vähemalt sting lohutab
February 17, 2011
2:17 PM
see eelnev pilt oli 2009 a suvest, et te ei arvaks ma ikka nii ilus välja näen..
rinnahoidjatega seoses siis täna olid neeed terve vene keelelahti, süüdistagem raimpsi siin
February 16, 2011
8:27 PM

täna oli see päev kus ma unustasin kooli minnes rinnahoidja selga panna :)
February 15, 2011
5:49 PM
idee on olemas
ma vähemalt loodan et see töötab lõpuni mu peas postitiivselt
täna siis võtsin lõpuks end kokku ja võtsin endale mõõdud et iss saaks papid kohale tuua ja mind tegusaks hakata..
3:31 PM
mul on nutumaik suus,
huuled võbelevad, kurgus on imelik tunne
February 14, 2011
10:28 PM
mul on paha tuju, ma teen endale teed ja moska vorstiga saia.. siis ma hakkan pubekafilmi vaatama ja jään magama, sest homme on kõik palju parem ju
February 12, 2011
10:59 PM
romantiline jalutuskäik selverisse, et näidata kõigile kui kuum ma ika olen pohma ja padjanäoga.. aga ei kus sa sellega , see linn oli väljasurnud..
njah mis siis ikka, selle eest oli mul selles surnud linnas romantiline jalutuskäik koos krõpsupakiga, mina ja tema sina ja mina
ja on laupäöeva õhtu ja ma peaks kuskil hoopis teises kohas olema kui siin
huitav paljud mu postitustest sisaldavad krõpsu igatsemis juttu ? mmmmmmmhmmhmhm
4:49 PM
APPIKENE MIUKE KRÕpSUISU MUL ON :S
4:27 AM
marean teana kõige naljama n siis kiu ma ikirjutan kui ma kõauna täis epeaga koju, ehk siis ma jüudsin justr tpoiol biis koju, ma käisin hösti böheke üksi koos mingi dimitirga kes oli hollandalne, ja tao li toe ja ta bai baitas mulle, jama sain aru kui palju ma hinda TEDa
jeah seeon õiuge täis peaga ssse kanne , eelmised on olnud pohmasd. ahioossa migosa
February 10, 2011
10:14 PM
mis ma teen homme samal ajal
samal ajal olen ma kodus
aga kell 1 öösel tahaks mitte täiega must pilt olla, vaid parajalt purjus , koos tolle õhtu parima burksiga vanalinna kõige pimedamates kohtades trippida, kõlab hm isuäratavalt
5:01 PM
üks öö kõigest eemal ja mis ma juba teada saan. sain tädiks ja palju õnne sünnipäevaks jane !!
4:51 PM
üks õnnelik tüdruk olen ikkka küll
February 5, 2011
5:55 PM
ahjaa ja õhtused emotsioonid kirja sünnipäevca tähistamis ööst on head.. ilmselgelt pidin mainima tervele vanalinnale et mul on ikkagi sünnipäev ja vaadake mu doki kõik !!!
ei vinge, rahuldab küll
panin käna
5:46 PM
olin siin hullus paanikas, kõikvõmalikud viilid olid kadunud kuskile minu eest, ja paanika paanika , tuuli andis hüva nõu, küsi isalt liivapaberit..
nii ma siis leidsingi kollase ja nüüd mul küüned onnii ilusad, enam hullemaks minna ei saa :D
February 3, 2011
10:15 PM
fakk ma näen pesus ikka nii hea välja
ja nagu hans juba ütles vähem kui 2 hassi veel. samas sündisin ma üldsegi mitte 4 veebruar .1992 00.00 vaid hoopis 4 veebruar 1992 10.50 vot ! :D
2:20 PM
naljakas, tavaliselt ikka on eenne sünnipäeva see tunne, et jess vanemaks saan, ei ole enam mingi pube.. nüüd kus viimane päev 18sena ,siis tuju on nullis kuna 19 ei kutsu nagu üldse rõõmsat tuju külge.. jube :D
aga muidu on kõik haraŠOO
February 2, 2011
3:08 PM
mida paganat, see postitus nagu kadus ära , :O
igastahes, seda et enne kui ma teiste postitusi hakkan lugema, tuleb mul ise öelda, et tänane koolist koju tulek oli parim.. püüdsime raimondiga suud lahti ja keeled väljas tänaseid massiivseid lumehelbeid suhu . meeldis!
February 1, 2011
11:32 PM
aa need kihisevad kommmid eks, olen siin voodis, püüan filmile keskenduda.. mandariinid on otsas, film nagu on nii teine teema ja läksin kommidele üle. löön nad kinnises pakis vastu raidikat , nokin ära karamelli kuni lõpuks ajan pulbri suhu, nämmmu, :P
9:59 PM
tulin just wc st ja mõtlesin seal et mis värk on , millest kuidas üldse nuustikuid tehakse, neid pesemisvärke.. naljakas, ei viitsi guugeldada ka raudselt mingi mõttetu
a mul ei olnudki reedel tglt paha tuju olin natuke närvis ainult ja tahtsin suure pauguga tulla ja tähelepanu saada, aitähh
8:10 PM
eile öösel mõtlesin ma mida ma kardan, päris palju asju tuli välja, õudne hakkas. ja päris ütlengi mida ma kardan siis lõpuks ju , igastahes mitte mingeid ämblike ja konn i te musisuudest tsikid
7:47 PM
Õnnitleme teid Meril , olete suutnud teisipäeval 1.veebruaril olla terve päev koolis, 7 tundi järjest. seee on hullumeelsus , kuidas te küll suutsite, ah ??
suurepärane ! (Y)