March 29, 2011
12:06 AM
ei hapukapsast on tõesti tore preagusel ajal süüa, aga kõht nõuab ohvreid.
March 28, 2011
3:57 PM
kondoomipaki juhendist ikka pruta nomer tva pilti välja ei võluks, ai ai !
March 27, 2011
10:30 PM
hähähääh laura on HOMO, mulle meeldib sõna homo, nii värviline ja ilus
aa laura on kuulus, mulle ei meeldi sõna kuulus, nii palju uu sid on seal :S
10:24 PM

laura nägi just, et ma uuendasin blogi ja kirjutasin siia midagi väga huvitavat
aga tegelt ma ei teinud seda, mwhakjhakdahdkjahjfhjafhjhsfjfhkff õel
3:38 PM
ma ootasin seda hetke , kus mul tekib lõpuks lõputöö paanika
teisi siin kuulates ja enda kruntimisest :D vastu rääkides oli mul null suhtumist selle kõige vastu..
ja nüüd .. faking päik paistab tuppa juba se ajab mind paanikasse, ma ei suuda üldse keskenduda, mul on kõik vajalik olemas, peale pintsli ja pruuni ja nahavärvi. aga ma ei suuda kuskilt võtta kinni ja lihtsalt alustada, kasvõi arvutis neid kokku miksidski, jube
siit ma tuln 16 aprill !
aga maei kaota lootust, eelmine aasta oli samamoodiarhitektuuriga, siiski ma tulin ja võitsin :)
March 25, 2011
10:52 PM

selline olin ma pärast zorro maski tegemist ja arusaades et see ei sobi mulle ikka, kraani alt äratulles :)
10:16 PM

vot
6:48 PM
väiksed lapsed on võrratud, nad paitavad mu kõrvi, silmi ja suuda :)
March 24, 2011
5:22 PM
ma ei jõua ära oodata millal ma selle pohmaka krõpsupaki avan endale.. no nii ideaalne lihtsalt, süda veits paha
aga päike on praegu nii mõnus, paistab ülikena valgusega hetkel mu tuppa. mmmm
9:52 AM
ah käige vittu, postitus ei läinud läbi
igastahes pohmapost siis
nägu on pärast pidu nüüd hommikul ikka roheline, aga vähemalt kõik kehaosad on alles
jaaa parandus korda kaks, mitte märts ei lähe paremaks,vaid alates aprill 9st hakkab elu
igastahaes alkohol on saatan, aga mulle meeldib
3:12 AM
omggggggggggg, ütra ma trttahtsin draamat ja ma saingi sellle, aluguses sain sele mis tahtsin
pärast sain slllle mis ülds ei tahtnud
aaga ma sain burksi ja minu elu on ikka ilus ,eriti alates märtsis ma loooodan, sssest se postitus on täis oaa kirjutatutatud, jehjuuu
piduuuu ma maamgama, ja mu klaviatuuri all aelab keeeeeeeeeeeeeeeeegi
March 23, 2011
12:04 PM
tegin täna oma elu parima pitsa, jee ma arenen
March 22, 2011
2:40 PM
mul jõudis alles praegukohale et mul ei ole sel aastal õiget jaanipäeva:(
1:03 PM
soome trip möödas, kapp on jälle pungil täis, kõht on täis,, kummikommid head, kõik on hea .. oeh
March 20, 2011
10:28 PM
näe nüüd saingi oma aknalaua kasulikkusest teada
alati on tore vaaadata enda kõike asju hõlmavat aknalauda, täna tulin uue teega voodisse ja juba vandusin et lusika jätsin maha, ja teetass või teejoomine üldse ilma lusikata ei ole joomine, seega vandusin ja mõtlesin peas korraga et siin peaks ju eelmisest korrast mõni ikka leiduma ja ohoo imet, leiduski
olgu tänatud minu kõikevajalikkkutäisolevaknalaud
aamen
4:09 PM
ninast tuleb mingit erilist lima ja kui palju.. HOMMME SOOME HÄNGIMA JA BITCHIMA
täna proovisin Travist joonistada, minu uus 3 a lemmikpoiss, kõik oli nii positiivne isegi .. kuni ma lõpuks nägu hakkasin maalima ja siis mõtlesin küll et upps tekib probleem, ma ei oska nägusega ümber käia eriti hästi.. kena 16 aprilli mulle kui see kõik valmis peab saama.
ikkagi homme tuleb soome läbu !!
March 13, 2011
11:11 PM
ah käige kõik putsi oma nohu ja köhade ja värkidega
aga miks mulle see värk tuli ??
March 12, 2011
12:00 PM
mis kuradi ilm see veel on ??
March 11, 2011
10:33 PM
vihkan igavaid reedeid ja ma ei viitsi isesele jaoks ka midagi teha + mu kurk valutab ja kogu tekstima kirjutasinparema käe nimetisõrme ja päidlaga, kas saab veel haledamaks minna või
ja
March 8, 2011
10:17 PM
täna toppis iss mulle mu vastalkukli näkku kinni ??? okei normal
krõpsupakk on ka, aga isu pole
ja mul on maaaailma ägedaim telefonihelin nüüd !!!! helistage kõik mulle, saan orgasmo nr 1 sellest lihtsalt.
March 7, 2011
3:37 PM
teie tehtud kanafilee on puhas pask, kuiv sitt
õige kanafilee tegemine on siuke, kus sa leotad teda tund aega õlis ja siis alles küpsetad , kõige parem kui riivsaias, mmm vot see on alles mahlane tükk.. nagu restorante margareta kanafileeke :) mmm
jeah paras kaloripomm ka, aga keda nusssib ?
March 5, 2011
8:18 PM
kolmas trip selverisse käidud, jõhvika batteryt soovitan kõigile .. küüned on lakitud, otsin endale linnu helinat telefoni :S
March 4, 2011
3:48 PM
kohe räägin teile miks mu isa lahe on..
tegin pitsat, läksin kööki seda ahjust välja võtma.. iss jõudis koju.. ütlen talle esimese asjana suhuvõtt, tema vastu käib sul või ??
mina nagu ikka , et sitaks või täiega , tema täiesti rahulikult no tubli siis..
kena tervitus ja nii iga hommik päev ja õhtu. :)
3:11 PM
meril on 19 aastat ja kuu vana ja sööb kummikommi
käisin täna teisel ringil selveri laadapäevadel ka, ja nüüd kohe pitsa ahju, vapustav
12:11 AM
3 tarkusehammast on välja tulnud juba, üks veel
võtsin küünelaki maha, uut ei viitsi enam panna,
hakkan filmi vaatama ja und otsima nüüd hoopis :)
March 3, 2011
3:51 PM
seda et selveris on laadapäevad, mina olen juba esimese käigu teinud, tee sina ka
täna krõpsu ei ostnud
March 2, 2011
12:10 AM
täna tegin neli kõrvarõngast valmis, näpud on valusad, nüüd söön kingituseks nuudleid ja sooje võileibasid :)
March 1, 2011
7:50 PM
tsiis ma luksun, kes minust taga räägib, ah ??
2:49 PM
täiesti mõttetu koolis käik.
just tulid ideaalsed makaronid hakklihaga välja, väga hea meri l !!
ja kui ma hästi tubli tüdruk olen, siis teen täna esimese kihi kruntimise ära :)