March 15, 2010
1:02 AM
jeejeee..
teen nüüd ühe mõttetu postituse siia jälle.. aga peab tegema.. ja kurat meril olgu see üks hea ja ilus ja sillerdav postitus.. sest muidu su blog i muutub ka selliseks masenduse hunnikuks nagu iga viimanegi siin on. eksju
SELLEGA ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄAAHAHHAAHHAÄÄAHAHAHA 'ga ma väljendan oma rõõmu .. kui tore jälle kõik on ja kui rahul ma hetkel kõige olen ja endaga ka muidugi ! :D
vott ,, kui rõõmus postitus
March 10, 2010
9:57 PM
TÜRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa
niii tahaks nuttttttttttttta nagu,, nii kurb olen...
VITTTTU AUSÕNA, tõestii ma ei suuuuda..
miks just seeeeeeeeee asi, miks ma seda ette teadsin et ni läheb nagunii,
aaah masendus, kuu aega sitt ollla ilmselgelt.
tahaks marist !!
:(
March 7, 2010
8:24 PM
vabandage, ega te ei tea kuidas siit pääskülla saab
aga mustamäele ?
trolliga ?
mitupeatust ?
KUUUS
AITÄHH TEILE
March 6, 2010
11:29 PM

MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALIN JÄLLLE
ja olen heas tujus
March 5, 2010
9:43 PM
mmm reeede
nagu mäkis oleks käinud, täiuslik õhtusöök kell ppool kümme ----------- friikad ketsup ja kananagitsad ning suvikõrvits juusutuga ja mozzzzzzarellla kirsikesed. mmmmmmmmmmmm nunii täiuslik

uue id-kaardi omanikuks saan alles 1 aprill, kurbb, nii kurb