May 26, 2011
10:42 PM
F Y
keha väriseb , aga ma sain just 18 ja pool lehte Kunstiajaloo küsimusi valmis. edu mulle selle pähe tuupimiseks.. Homme siis 18. 15 eksamile , vuhuuuu !
KÄIGE KÕIK PERSE KUI SEE LÄBI ON RAISK:
6:54 PM
ükskord saab ka see kunstiajaloo eksamike läbi
ja siis on tore.
praegu on lihtsalt imeline.. ma loodan mul veab
May 24, 2011
12:29 AM
oksendamistunne on
May 22, 2011
3:40 PM
MA OSKAN SÜÜA TEHA
JESS
head isu
May 21, 2011
9:17 PM
üksi jalgrattaga sõita on tappev.. ju siis tekitan endale liiga kiire tempo, või siis pole kellegile mula ajada vahepeal.. ei sellele..
May 11, 2011
8:35 PM
kui ma suureks ja iseseisvask tüdrukuks lõpusk saan, siis ma tahan saada endale hiiglaslikkkku kohta, kuhu kõik mu maailma vingemad riided ära mahuksid !! :))
se teeb rõõmsaks
aga muidu on kurb, ehk pärast reedet on kõik jälle päike
7:52 PM
surm, kurb :(
May 6, 2011
6:29 PM
koledad postitused on
ja ma jõin jäile
ja ma tahaks suve ja seda õhku ja seda melu ja olla
ja siis olla veel
ja siis mõelda edasi mis saab
ja loodetavast isaab mis saab
aga saab see mis mina tahan küige rohkem ja mis on kõige õigem ja kõige parem
2:35 AM
ounou mu selg valutab
ja linnas ei julge käia enam olen kodukäija
ja mu K täht ei taha eriti minuga täna maadelda
ja ma sittusin selle välja :A
May 4, 2011
11:22 PM
Dear men,
Please realize that women don't like penis as much as men like boobs. Stop with the Speedos.
Sincerely, women.
jeahh
ja see kaa kindlalt nagu ( tuuli kohta ka kindlalt nagu , duuuh )
Dear person I don't really know,
I'm not sure how I got on your Facebook page and went through all your photo albums... but I want your life.
Sincerely, bored.
2:10 PM
imelik
mina tahaksin küll et sa mulle lennujaamas vastu tuleksid :)
:)
(seda ma tahtsingi kuulda )
nii kurb kui see ka poleks, kui see ükskord juhtuma hakkab
asljdköjfsfa
sfad
fsd
f
f
f
f
May 3, 2011
9:44 PM
maaima kõige armsamad sõnad sain pühapäevahommikul enda kätte ,
7:36 PM
eile leidsin küll väärt asja endale selga jälle, tahaks näidata juba, tuulile kindlasti täiega meeldib ja se ongi kõige tähtsam :)
May 2, 2011
12:54 PM
käige kõik perse, mina olen kunn või siis tihti ka munn
ühed musdtad mõlemad
10:09 AM
mul tuli eile trusbariitodelt nööbipoiss ära, leidsime voodist
12:06 AM
esimest korda elus ootan rõõmuga naisteasju ??:S:S: