tissid ja tussid
> home
aloha

mida iganes
> daily archives
  • keegi tahab veel öelda, et kunstitudeng ei oska lo...
  • õhtune talvesiider, kui heaöö on veel ees ja pikk ...
  • hihihi, läheb hästi, läheb veel ikka väga hästiuus...
  • jeah panime endale kiisude nimed koolis kõik.. min...
  • üks krõpsupakk ei teeks üldse paha, arvestades mis...
  • jess, et ma võtsin nõuks minna esmaspäeval välja.....
  • jaja
  • minu reedene õhtu on kodune,, kuna pidasin selle j...
  • mis krdi trip see nüüd olijee nii purjus, et peas ...
  • oeh jah, tere see aeg kus huuled on koledalt ja hä...


  • > monthly archives
    December 2009 | January 2010 | February 2010 | March 2010 | July 2010 | August 2010 | September 2010 | October 2010 | November 2010 | December 2010 | January 2011 | February 2011 | March 2011 | April 2011 | May 2011 | June 2011 | July 2011 | August 2011 | September 2011 | October 2011 | November 2011 |

    > credits
    Blogskin created by Gabby. Colors from x
    June 29, 2011
    1:35 PM
    kõik eiravad
    teen vastu


    10:42 AM
    megaaa türgi
    mega pruun
    megalt kole selg

    megalt sitt


    June 23, 2011
    2:28 AM
    ou türgis ikka pooleks juu
    hommme väike laguunis ujumine ja kaljult merre hüppamine,
    pole paha pole paha
    head ööd


    2:28 AM
    ou türgis ikka pooleks juu
    hommme väike laguunis ujumine ja kaljult merre hüppamine,
    pole paha pole paha
    head ööd


    June 21, 2011
    1:56 AM
    maei saa ma ei suuda rahuneda..
    mul onn niiiiii hea meeel kõige üle.. ja et ma nii palju häid sõnu saain
    ja ma lihtsalt lahistan nutta :D okei tglt mitte
    aaga niii mõnus on


    1:34 AM
    loen ja nutan loen ja nutan

    ma olen nii rahul endaga ja ma ole nniii niii õnnnelik , etr keegi mind koju tagasi ootab nüüd :)!!!


    June 20, 2011
    1:23 PM
    süda põksub


    June 19, 2011
    6:36 PM
    türa liyts


    June 18, 2011
    9:53 PM
    jea täna nägin koera suurelt teelt üle minemas
    ei olnud tavaline koer, see oli 50ndates mees,, kes käis neljakäpukil üle tee ,
    aeglaselt , ümber ringi passides ja unistades.. oeh jah vähemalt oli mitteigav trolli oodata


    1:07 PM
    jõin estrella veini ja sõin estrella krõpse :P


    June 17, 2011
    8:39 PM
    kõht on tühi
    siis tuleb enda juurde külalised kutsuda
    enne tuleb tuba korda teha
    mina teenseda enda seksikas pesus koos lõpukingadega ja inese playlistiga
    saab veel paremolla
    saab
    ootan


    7:13 PM
    ilus ilm
    ole kohe marurahulik


    June 16, 2011
    10:11 PM
    minu pahameel on alati õigustatud. ka seekord.. valus
    nii hale.. ma ei oleks uskunud ja nüüd sai kinnitust.. alguses hull mõnitamine pärast nabaauku pugemine.


    June 13, 2011
    1:18 PM
    kustutas täna ta sõnumid ära.. hästi imelik tuju on, kuidagi teises kohas olen omadega..
    igastahes lugesin neid pesus köögis toolil ja kustutasin.. need olid nii mittemidagi ütlevad nüüd. see on hea.. ma olen valmis nüüd :)

    toit sai ka valmis , head isu mulle ja teile, keda ma sõiman.


    June 12, 2011
    7:37 PM
    nii lahe nv.. ma olen väga rahul, kuigi olin omadega vales kohas..
    "ou kirjuta mulle sinna, et vahetas sumbutaja.. ja allkiri.. ja siis oma number ka ;) "" icc icc küll oli palju nalja

    MUAH nagu õiged tsikid teile teeksid põsele


    June 11, 2011
    12:51 AM
    jah ma olen õnnelik.. täna veel rohkem


    June 10, 2011
    7:46 PM


    vot nii ilus ongi praegu mu elu =)


    4:38 PM
    omasin maailma ilusaimat õhtut ja ööd ja hommikut ja tänast päeva veel peale..
    ja ma olen uhke 20 roosi omanik =)


    June 9, 2011
    9:24 PM
    õõõ panene kõike mis liigub
    hui
    olen ilus
    tsau täna eriiti
    tsau
    mulle meeldib
    tsau
    homme hommik ilus, täna öö ilus kõik on ilus
    teie olete vastikud hoorad


    5:56 PM
    täna oleks niij uhtunud et ma oleks napilt mupole vaehele jäänud, aga minu võit sitapead


    June 8, 2011
    3:37 PM
    jesss
    alles ma just mõtlesin, et inimestest räägitakse nii palju taga ja värki.. et huvitav mida minu enda kohta räägitakse

    ja lõpuks ma sain teada.. ja suured tänud teile ja käige kõik perse , absolut kKÕIK käige perse ja lakkuge end ise..


    12:47 AM
    MULLLE MEEEEELDIB VEEELKORDDDD JA MA TAHAN JUBA NELJAPÄEVA JA SUUUURTTT Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm


    12:31 AM
    ütlen täna nagu maris, et oli ilus õhtu ja tänan teid selle eest.


    oeh ja põhiliselt olen ma täna nii õnnnelik, nagu tüesti ,jälllllle ja ma hoian seda
    oeh
    ma tõesti armastan oma elu ???:S jaaaaaa


    June 6, 2011
    10:48 PM
    värvisin juukseid, esimest korda juhtus nii et värvist jäipuudu.. mida vitttu nagu
    eks varsti saan teada.. olen siuke raudselt



    2:27 AM
    mulle meeldib veel, ei tea küllkuikauaks
    lühikeraisk