June 29, 2011
1:35 PM
kõik eiravad
teen vastu
10:42 AM
megaaa türgi
mega pruun
megalt kole selg
megalt sitt
June 23, 2011
2:28 AM
ou türgis ikka pooleks juu
hommme väike laguunis ujumine ja kaljult merre hüppamine,
pole paha pole paha
head ööd
2:28 AM
ou türgis ikka pooleks juu
hommme väike laguunis ujumine ja kaljult merre hüppamine,
pole paha pole paha
head ööd
June 21, 2011
1:56 AM
maei saa ma ei suuda rahuneda..
mul onn niiiiii hea meeel kõige üle.. ja et ma nii palju häid sõnu saain
ja ma lihtsalt lahistan nutta :D okei tglt mitte
aaga niii mõnus on
1:34 AM
loen ja nutan loen ja nutan
ma olen nii rahul endaga ja ma ole nniii niii õnnnelik , etr keegi mind koju tagasi ootab nüüd :)!!!
June 20, 2011
1:23 PM
süda põksub
June 19, 2011
6:36 PM
türa liyts
June 18, 2011
9:53 PM
jea täna nägin koera suurelt teelt üle minemas
ei olnud tavaline koer, see oli 50ndates mees,, kes käis neljakäpukil üle tee ,
aeglaselt , ümber ringi passides ja unistades.. oeh jah vähemalt oli mitteigav trolli oodata
1:07 PM
jõin estrella veini ja sõin estrella krõpse :P
June 17, 2011
8:39 PM
kõht on tühi
siis tuleb enda juurde külalised kutsuda
enne tuleb tuba korda teha
mina teenseda enda seksikas pesus koos lõpukingadega ja inese playlistiga
saab veel paremolla
saab
ootan
7:13 PM
ilus ilm
ole kohe marurahulik
June 16, 2011
10:11 PM
minu pahameel on alati õigustatud. ka seekord.. valus
nii hale.. ma ei oleks uskunud ja nüüd sai kinnitust.. alguses hull mõnitamine pärast nabaauku pugemine.
June 13, 2011
1:18 PM
kustutas täna ta sõnumid ära.. hästi imelik tuju on, kuidagi teises kohas olen omadega..
igastahes lugesin neid pesus köögis toolil ja kustutasin.. need olid nii mittemidagi ütlevad nüüd. see on hea.. ma olen valmis nüüd :)
toit sai ka valmis , head isu mulle ja teile, keda ma sõiman.
June 12, 2011
7:37 PM
nii lahe nv.. ma olen väga rahul, kuigi olin omadega vales kohas..
"ou kirjuta mulle sinna, et vahetas sumbutaja.. ja allkiri.. ja siis oma number ka ;) "" icc icc küll oli palju nalja
MUAH nagu õiged tsikid teile teeksid põsele
June 11, 2011
12:51 AM
jah ma olen õnnelik.. täna veel rohkem
June 10, 2011
7:46 PM

vot nii ilus ongi praegu mu elu =)
4:38 PM
omasin maailma ilusaimat õhtut ja ööd ja hommikut ja tänast päeva veel peale..
ja ma olen uhke 20 roosi omanik =)
June 9, 2011
9:24 PM
õõõ panene kõike mis liigub
hui
olen ilus
tsau täna eriiti
tsau
mulle meeldib
tsau
homme hommik ilus, täna öö ilus kõik on ilus
teie olete vastikud hoorad
5:56 PM
täna oleks niij uhtunud et ma oleks napilt mupole vaehele jäänud, aga minu võit sitapead
June 8, 2011
3:37 PM
jesss
alles ma just mõtlesin, et inimestest räägitakse nii palju taga ja värki.. et huvitav mida minu enda kohta räägitakse
ja lõpuks ma sain teada.. ja suured tänud teile ja käige kõik perse , absolut kKÕIK käige perse ja lakkuge end ise..
12:47 AM
MULLLE MEEEEELDIB VEEELKORDDDD JA MA TAHAN JUBA NELJAPÄEVA JA SUUUURTTT Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
12:31 AM
ütlen täna nagu maris, et oli ilus õhtu ja tänan teid selle eest.
oeh ja põhiliselt olen ma täna nii õnnnelik, nagu tüesti ,jälllllle ja ma hoian seda
oeh
ma tõesti armastan oma elu ???:S jaaaaaa
June 6, 2011
10:48 PM
värvisin juukseid, esimest korda juhtus nii et värvist jäipuudu.. mida vitttu nagu
eks varsti saan teada.. olen siuke raudselt
2:27 AM
mulle meeldib veel, ei tea küllkuikauaks
lühikeraisk