November 4, 2011
10:40 PM
minu reedene õhtu on kodune,, kuna pidasin selle juba kolmap ja neljap ära
aga selle eest on mul juuste lõikamise tuju
ja ennast joonistasin ka vanade guaššidega..
ja homme värvin pea ka ära kui laisk tüdruk ei ole
teile aga head pidu, kes te ei pidutse nii nagu mina kolmap, peahaavaga koju yay ja veriise peaga kooli, ya