October 30, 2011
9:50 PM
soomlast polegi ära suutnud sebida veel.. vapustavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv tõmme oli tglt ja kui ta oleks eestlane olnud, elaks ta juba mu voodi all.. võin oma sõrme selle peale ära süüa et elaks
jah ja üleeelmisest purjutamisest sattus mulle koju ka prügikastide peal olev reklaamplakat.. head mardilaata