July 31, 2011
7:41 PM
Bros Before Whores
ojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mõtted täis
5:38 PM
täiesti vittus mees, ma näen sinu järgi luuramist juba unes
July 28, 2011
4:58 PM
viha olen nii tohutult täis ja enne sellest laht ei saa kui te olete kõik värdjad minu poolt läbi piinatud
July 26, 2011
4:01 PM
täiuslik toit tuli
majoneedi ja riivjuustu kanafilee riisi ja tomatikurki hapukoore salatiga. mmmmmmhh
3:15 PM
juba on kohe kahe päeva pärast kuu möödas ja ma ei saa ma ei saa
midagi on ja ma ei saa lahti
ma tean et ma pean aga ma ei saaa, ta on nii võimas
cikipläplömm
11:56 AM
kahe õlle peavalu
mitte hea
1:22 AM
mulle meeldib praegune olukord, kus ma olen ja kuhu mind kutsutakse ja kus ma end näidata oskan.
ja see viimase aja võrkpall .. mida vittu.. ma lihtsalt tahan saada pallile pihta ja fak ma saangi.. ma olen nii osav et ma ei oleks unes ka arvanud seda...
ja mulle meeldib kui mulle tubli öeldakse oeh..
ilus õhtu lõppes s'iga ja õllega... veitsa õudne oli aga hakkama sain =)
July 25, 2011
12:03 AM
AIII KUI LAHEE
mu käed on paistes kui õhupallid, väike fastum geel ja asi antss
maa tahan võrkpallli mängida,, niii nii lahee eja ma ole n nii osav. jeeeejeeeeee
July 23, 2011
1:22 PM
suht nii täisväärtuslik õhtu öö oligi lõpuks mida ma vajasin
nii palju tähelepanu nii vähese eest
oi ma nautisin, kiirelt tuli kiirelt läks .
eii hea rahuldav
July 22, 2011
12:01 AM
kui ma oleks vallaline meril, siis ma tahaks endale rikast meest
joo ärahellitatud tõusik, aga nii ma saan elu nautida hihiih ja mul on alati hea tuju mitee bitchimisvärk
July 17, 2011
11:43 AM
ma nägin teda unes.. see hetk oli nii mõnus nii mõnus, täpselt selline nagu olid meie hommikud.. m
July 16, 2011
10:55 PM
kui ei oleks seda uut ahju utlnud, siis ei oleks ma nii hea söögitegija ka praegu
mule meeldib
ja arvatavasti olen järgmine kunstitudeng ! =)
8:56 PM
ikka veel on nii räba l tunne et ma jäin sellisest m st ilma
no nii räbal , millised võimalused.. milline elu.. kõik oli niii kuradi ilus. nii ilus et mu silmad särasid nendel päevadel.. fakk just seda ma tahangi ja ei midagi muud :S
July 14, 2011
12:34 PM
3 katse läbiu.. suure kiirustamisega unustasin pildi tegemata.. sitta kah kollaazist polegi miskit vaadata. ahvikari..
jääme ootama
July 13, 2011
3:27 PM
teine katse läbitud, algus oli juba päris hirmuäratav.. mõte ol iet ma ei oska maalida
keskel oli juba ohoo ja ümberringi ei olnud ka miskit head ja hoogsat.. lõpupoole tuli tüdimus ja tahtsin ära joosta.. aga sakutasin end ja olin lõpuni
päris rahule ei jäänud, aga millal seda ikka saaks olla..
nii siis natüürmort:

ja
July 12, 2011
7:46 PM
nägemist :D:DD::D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D
6:19 PM
modell:

ja minu sooritatud pilt:

njaa, rahul ikka.. aga nagu näha siis sada aastat vanem, kui muidu.. muidugi modelli pilt ei ole kõige parem ja sellel antud pildil näeb ta veel eriti silutudvälja, aga ma ei hakanud talle oma telfi ninaauku toppima :)
3:04 PM
teine katse tü 's läbitud
suht rahule võib isegi ise jääda.. tegin modelli ainult mitu korda vanemaks :P
häid töid minu silm ei näinud,, aga kaks-kolm ruumi oli nagunii minu jaoks saladus
12:57 AM
tänane ehk eilne päev siis oli nagu oli..
ärkasin ekstra vara tühja..
läksin TÜ'sse ja ekslesin seal, kohale jõudes oli negatiivsus põhjas.. alushariduse pedagoogika katsete ukse taga oli mingeid tüsedaid maani teksaseelikutes mammisid täis.. tõesti mammid, sest nad riietasid end vanemaks..
kõik olid näost nii targad ja mulle üldse ei meeldinud see seltskond.. põgenesin ära , loobusin ju siis ei ole minu jaoks ikka ja ma loodan ma ei kahetse..
edasi läksin 11 kunsti omasse.. inimesed esmamuljelt kaugelt kaugelt võivad isegi mulle meeldida.. muidugi mitte kõik.. aga palju parem tunne oli tohutult palju parem
nii ja siis see öine jalutuskäik.. tegin vanalinna tiiru ka.. vabakalt nägin M'i koos oma karvaste sõpradega.. lõin sõbraliku müksu ja läksin edasi.. sinnna -- olin seal ja tulin tulema.. majade vahelt pimedas.. natuke või mis ma ikka valetan päris piisavalt õudne oli kaa
ja nüüd Endla tänavalt tulles oli niii ilus.. äike ja vihma tibutamas tiba tiba.. nii ilus ja mingi punkar käis minuga koos
aga rahu ei saanud ikka, sest autot polnud.. kuigi aknad olid täpselt nii lahti nagu siis, samas ma tean et seal võib olla ka nii jah
oeh
homme jooonistama portreed, loodan et käsi on lahti ja suudan keskenduda.
edu
July 11, 2011
11:28 PM
lähen täna lõpuks jalutama, siht on selge ja loodan et vägistamisohvriks ei lange
loodan et pärast seda saan rahu :P
homme sünnipäev
July 10, 2011
10:31 PM
hea öö olim,, sain rahu küll nati
aga samas kummitas ja kummitab edasi vel
July 9, 2011
2:59 AM
kell on kolm öösel, söön nuudleid
July 7, 2011
1:00 AM
jeei palavik ka veel
ebaõnn ? ei muidugi mitte. merili ilus elu jätkub
hommik 5.30 äratus ja ma teen midagi :S
12:20 AM
mul on iga öö tahtmine minna sinna vaatama
kas ta on
ja kas mina ka saaks olla
kõik läheb nii allamäge.. mul pole kunagi sellist ebaedu olnud vms.. ma ei oska kuidagi enam olla
July 6, 2011
6:41 PM
lugesin ära ka need lõpuks
pisar tuli
ma nii väga tahan et kõik saaks korda ja see on mingi halb nali
1:45 AM
nii hea.. autosõit , juuksed lehvivad.. kõik kadetsevad mind.. kuradi täpselt selline parajalt ülevindi tähelepan , millega ka mina leppisin..
saab veel suuremat igatsust olla veel või. eii saa isegi siis ei olnud
igatsus hakkab igapäev vihaks rohkem minema.. kuigi kõik on mega
1:16 AM
töielik ebaedu igas asjas
July 5, 2011
11:12 PM
nüüd veel haige ka
sitt üritus oli
ja ma loodan et see kõne läheb läbi ja ma saan rahu ja edasi minna
July 4, 2011
2:48 PM
soome räpp läheb ikka peale
mida vittu perse
2:18 AM
ma ei tea tänks õhtu eest
ja kui ma väga võlts siis ei olnud siis paalun väga rõõmus oleku eest
aga ma olen veel vihasem
July 3, 2011
7:31 PM
kuulan soome räppi, huvitav küll miks :S:S::S:S:S
7:00 PM
ma ei oska olla üksi-- ma ei saa hakkama..
ma ei tea mis saama hakkab
tunne on selline nagu oleks TM ja seda ma ka eitaha
oehh.. mul on vaja inimest enda kõrvale et elus edasi minnna .. jah vastik on mitte iseseisev olla
perse kõik
2:13 AM
ütleme nii et tänane öö ei tule ei lühike ega kuiv ega võibolla lüputu
2:13 AM
türa vitttu munni muputsi türa käi vittut, raisk vitttu perse mida asja
oi vittu
surm
July 2, 2011
9:34 PM
lihtsalt nutan ja ma tõesti loodan et ilmaasjata
nii jätkades võin ma endale liiga teha lõpuks
7:16 PM
hakkan kilo metsmaasikaid alla ajama. aga maei saa aru mis juhtunud on :'(