August 28, 2010
3:48 PM
jooooo olen kodus vüi töhendab tuuli juures, marie magab hetkel,
jooo jooon vett ja süin mndris kartuleid, haha kartulid olid vormiriietes.. .:D
MARIE ÄRa NAERa
August 27, 2010
8:42 PM
ouuu, mul ei ole midagi selga panna jaaahhaha
ja marie ei naeraa
eile muidu tsillisin vanalinna rikaste seltskonnas jou jou jou piljard keset tuba , musid kõigile
August 23, 2010
6:07 PM
issand kuidas ma tahaks telekamänge jälle mängida ikka.. need kollased kassetid jne,, wooww vapustav nooorus
12:22 PM
Hapukurk ja küüslauk hakkida. Poole liitri hapukoore peale 3-4 hapukurki ja umbes pool küüslauku. hapukoore, natukene majoneesi, pisike surts ketšupit ja natuke sinepit. maitsestada soolaga ja soovi korral lisada ka tilli.
super, midagi mulle siia ka vahelduseks. parim kaste muideks !! või siis kaste mida MINA söön kaa..
1:01 AM
kes tahab minsuga rukkis lõikama tulla..
August 19, 2010
4:25 PM
oii metsik öö metsik öö
mida kuradit ma olin mr gay balticuga ühes seltskonnas ja ma ei saanud arugi, see teine oli ikka õige.. ta arvas et ma kardan teda.. tglt kartsin kõiki = (
ei jälle üks linnuke kordaläinud õhtusse..
ja palun vabandust varajased vanad naisterahvad meesterahvad , kes te pidime rõvedusi vabaduse väljakul nägema enda vanade silmadega..
August 15, 2010
3:09 AM
saaate aru, mäkk sakib.... hullll rämpsu isu tuli, nagu mul seda tglt kunagi ei ole eks, mkm.. aga mäkk ok nüüd kaheni , wtrtffffffffffff -- nagu jah , pidin mingi pelmeeni krooks pakki võtma endale statoilist hiiglama varanduse eest :((
einooo põhilaks on see et kodus olles. hakkasin pelmeeni tegema vaatan, mingi valge kasss käib mul toas... MIDA KURADIT ???? nüüd istub siin mul kõrval..vähe viskangi välja ju, täiega numpsu on..
head öÖÖD
August 6, 2010
5:01 PM
mulle meeldib tuuli, ta kannab kleite.. ma tahaks ka , aga ma pole üldse kleidi inimene.. suvel just.. ma tahan neid siis kanda kui on külm ja käre , mürts ja pauk
August 3, 2010
2:05 AM
hehehe, ma eiteinud seda mida ma ütlesin, ja mu põlv on marraskil.. jalg on katki, kõht on purjakil ja silmad vilukil aga muidu on kõik okeika