October 26, 2010
1:05 AM
appi võimas
maloodan sellest saab asja :S
October 24, 2010
6:06 PM
suht puhtjuhuslikult jätsin harja keset wx samastuvat nurka ukse ette nimoodi melandhoolselt nõjatuma ja kui ma mitu tundi hikjem wc kasutasin hüppas see mulle ukse ette . sellega tulidki meelde pildid filmidest kus topitakse wc ette mingeid harju risti rästi üle lingi ja alla lingi et uks oleks blokeeritud..
muide ma olen kord wc'sse kinni jäänud.. see avas minu tee minu kuldsete käte poole .
niisiis
ma lähen pesema
October 22, 2010
6:37 PM
ülekõige armastan ma kaisus magamist
October 7, 2010
8:51 PM
mõttetu eit
sapine
October 5, 2010
10:48 PM
tegin heateo täna , läks kõikhästi ka
kõik on õnnelikud ja head.
mina olen õnnelikja heatäna olnud
oijah :)
4:50 PM
armastan väikseid 7a lapsi niii väga, poistest tundsin muidugi igatsust.
aga 3kl on juba paras põrgulised.. või noh tahavad liiga palju juba..
musid!!
October 3, 2010
6:15 PM
mhh mu väiksed ja suured (samuti) soovid hakkavad liiga tihti juba täide minema, muidugi on see vaimustav.
22.22
October 1, 2010
3:05 PM
kes võitis just 2 piletit singer vingerile !!!
Tere. Olete võitnud kaks piletit tänasele (1.10) SInger Vinger kontserdile @Rock Cafe, algusega 21.00. Sissepääs oma nime alusel. Pairmate soovidega, DELFI
Huh