October 27, 2011
4:21 AM
ma jõuan praegu koju, ukmbes kell neli pool viis ) seeda õtlesin prantsusre aksendigaha
laura jaoks hispaaniaola
jaaa ma saaatsin selle blondi otse linnas koju mustalmäela
ajaräääkisins oma eskiga jkui toera
ha na ma ei ole üldse purjus tglta
heheheehehehe
tsauu