October 16, 2011
11:09 PM
ma olen jube kade inimene, ma täiega saan sellest aru ja seda ei saa lihtsalt muuta.. ma ei näita seda välja vaid hoopis vastupidi oskan eitada seda rämedalt aga sisimas olen pisarateni kade
aga sinu ma saan ja sinu ka
ja valik on suur , ehk vbla sinu ka ja sinu ja sinu ja sinu ja sinu