December 25, 2009
7:15 PM
ma leidsin e ndale raamatu, mida ma tahtsin lugeda, apollost - merca mees vms.. sain kah täna ja- vahva või mis..
mis ma olen seal vist mingi paarkümmend lehte kindlalt ära lugend..ei tõmmanud nagu rohkem..tglt raamatud üldse sakivad, vb ma olen nii loll, aga see oli raske tekst .. aga nii hea eit on see, täpselt mulle. siuke ropp ja raske ja kange... küll ma raamatu ära loen, hakkab meeldima kah ehk.. öö on veel ees ju
täna tegin popcorni ka rämedalt.. ikka rämedalt
tegin pilti kaa, sest see nägi nii ilus välja.. popkorn ja h oli ilus.. ok ma olen loll