December 20, 2009
8:33 PM
esmaspäevad on nõmedad, eriti nüüd see mis tuleb.. pean nõmedaid asju meisterdama valmis, et esmaspäev meeldivalt vastu võtta.. nõmee.. käed ka külmuvad ju, kuidas ma teen neid asju siin siis, käed on ju jääs.. niu niu niu..
lahkusin korra enda toast ja mis ma nägin, iss teeb süüa , friiiiiiiiiiiikaid, nii heaa, pole nii ammmmu saanud , ma juba tunnen nende maitset mmmmmmmmmmmm.. super