December 16, 2009
9:31 PM
nina krõbises täna
ja lõpuks hakati igal pool täiega kütma. minu toas on radikas nii mõnusalt kuum, üldse on mu tuba kõige soojem,
hea et ära sai vahetatud tuba vanematega.. nüüd tegin diivani ka lahti, siis ei ole mingit tõket radikal ees ja kogu soojus tuleb mulle.. vipijee
ja õõõõõh, tahtsin täna mitte päevauinakut teha,jõin isegi kohvi öääk, aga ikkagi jäin magama kuidagi.. ja ma nägin unes, et issi tuli mind üles äratama, ja siis ärkasin päriselt. Tegin silmad lahti ja muidugi iss vaatab otsa ja räuskab, et ma üles ärkaks..täiega ehmatasin muidugi
jaa, ta on mu isiklik ärataja õhtuti, mõnus
otsisin siia pilti ja mu kõht korises, täitsa õudne kohe..
ma olen nii osav, täna olen söönud kaks juustusaia hommikul, koolis 2 mentost, kodus 17 pelmeeni ja 1 viineri , haha jaa kreeka pähkleid õhtul, vapustav ... plaks plaks mulle.