December 23, 2009
9:54 PM
ma leidsin hea tegevuse - söömine
tglt ma leidsin külmakapist paki sinihallitusjuustu -öäk tglt.. aga ma tahan ka lahe olla vahel
ja kuna kõik kellelt ma küsisin soovitasid süüa näkileivaga seda.. siis ma olin juba valmis isegi .. sest ma teadsin et mul on kodus alaati.. aga nüüd just ei olnud
ja siis ma mõtlesin ise välja hea toidusegu.. viinamarjad ja mingid vürtsised pähklid ja merevaik ja siis see sinine asi.. ja suht hea.. mämmäm