December 21, 2009
11:22 PM
täna tuli maalimistuju jälle ja nii ma siis maalingi siin, kolme kuivanud guašsiga, mis mul kodus on
ORAnZ JA MUST JA LILLA
vapustavad toonid
igastahes pilti ei ole ja ma maalin nüüd edasi, ja kuulan kõhukorinat, kuigi mul on kõht täis, vvägagi.. ja üldse on tore ..**