December 27, 2009
10:08 PM
köhhköh
pole nii ammu aevastanud, ma ju igapäev ikka 5 korda kindlalt, kui mitte rohkem.. aga nüüd pole juba ammu..va täna see üks kord, mis ei loe, see oli sohk, keegi tegi külmkapi lihtsalt lahti
igastahes hakkasin just luksuma nii kell 22.06 , pissihäda mul vist hetkel nagu ei ole, külm kah nagu ei tundu olevat.. mis siis muud, et keegi raisakotkake räägib taga .. nuuksat