December 26, 2009
3:32 PM
OH , mul tuli praegu siuke ENERGIALAKS plaks plaks..
mul on täna niiiiniiiniii hea tuju, et maivõi
sööönud olen kaa see nädal niiiiiiiiiii palju, ja niiii häid asju, et kohe niiiiiiiiii äge..
verikäkk on üks kuradima hea asi ikka.. jaa VERIKÄKK pläkk pläkk
ja lugesin meerca raamatu läbi öösel ja hommikul täna natsa kaa, ja see läks nii kuradima heaks, võtan eelmised sõnad ikka täiega tagasi.. loen kindlalt ühekorra veel läbi.. ni hea ju
vahva käisin issiga poodides kaa, sain issile normsi mütsi pähe, saan ise ka seda kanda, sest see on lahe nuh..
meie söögipoes käigud on alati super.. kassalindil võib näha kindlalt - krõpse, limonaadi, õltsi, viinereid, mingeid teisi vorste, juustu ja niii edasi, siuke tõsine rämps..
ma olen ikka nii iisssitütar **