January 4, 2010
9:52 PM

NAGAMANID !!!!!!!!!!!!!!
hommme on minu kord süüa teha, õhtusöök või mis iganes kolmekäiguline värk
ma teen midagi vägevat, üle oma võimete. jeejeee ma ei viitsi seletada, miks homme minu kord süüa on vaja teha, sest tglt selllist korda ei ole