January 2, 2010
7:35 PM
heheh, sumpasin lumes täna terve tallinna läbii. prrrr
käed on nii külmad nii külmad nii külmad.. söönud olen kaa ja villased sokid on ka jalas juba ja tuba on sassis nagu minu tuba ikka.. laes on paar tolmurulli kah
...
sõiin just ühe tervisliku küpsise ära - pidi palju vitamiine ja mineraale sisaldama.. nüüd need on kõik mul kõhus olemas.. hop hop
nüüd kummikommide kord **