December 28, 2009
10:15 PM
ärkasin kell pool 12 mm, jäin telkust üht filmi vaatama ja siis hiljem läksin tripile
trip koosnes kodust, ühest vahvast poest siis selverist siis kunstipoest siis jälle selverist, aga teisest !! ja kodust . . tõsine tripp ju vuh.. ostsin palju asju kah
mängisin kaarte, õhtul hiljem mina kaotasin ja võitsin ja kaotasin ja võitsin issi ka kaotas ja võitis ja kaotas ja võitis, siuke loogika et jube.. doominoleidsime ka kapist üles.. ä g ee
tikke toppisime kaa varvaste ja sõrmede vahele, ma võitsin taaskord..
sorteerisime issi kruvisid kaa, ta tahtis kõik ära anda, mulle lõuendile, aga mul hakkas kahju, sain endale nii mingi 5 kilo rauda tuppa juurde..päris kaa ju.. ööösel mõtlen midagi väljaa..