January 7, 2010
1:23 AM
sõin just paki popkorni ära -- üks jäi kahe hamba vahele ka vist, aa see pohhui , sest ma sõin ikka just paki popkorni ära .. ja see oli siiski hea või misssss?????????????????????????????????????????????????????????????

uhh kunagi ma aexis ostsin koguaeg seda vaarika popkorni,, seee oli niiiiiiiiiiiiii heaa, enam pole näind vist.. või ei taha näha lihtsalt