February 9, 2010
12:40 AM
maj tea kas ma oma pidžaamapükstest olen juba rääkinud, mitte et nad tähtsad oleks.. aga on tglt.. nad on nii lahedad
igastahes mul rebenesid need teatud kohast, aga ma pole ikka suutnud leida endale samalahedaid ruudulillasi pükse.. niet olen lahe käin nendega kuni surmani..
ja olen kahel ööl nüüd midagi väga vahvat teinud, aga pildid tulevad siis juba kui ma värske ja kraps kraps olen. :)

