February 7, 2010
4:27 PM
jah, mul on ikkka väga kahtlnae naaber,või tglt nüüd olen täitsa kindel et võib lausa öelda et imelikud NAABRID
agaa.. ta on ikka hea kuju, joob kohvi.. siis mõtleb. unustab ära et on joonud teeb veel. ja nii igavesti kuni keegi lõpuks ütleb talle et ouu aitab
kahtlane