January 28, 2010
7:46 PM
külm kül m külm nii et aurab..
tglt ei ole tore mingi jäätoksimise peale üles ärgata..
ja ma üldse ei tea mida teha aga seda tean et mul on taas laual krõpsupakk
ja krõpsupakk viib alati mu pahad mõtted prügimäele kaugele ära, mis on iseenesest tore ju