January 23, 2010
9:51 PM
mm, mis sest et mingi varbad on täna sadakorda ära külmunud, missest et mingi väike sõrm kohe otsast kukub, pole hullu ma ei virise..
nii hea on ju olla praegu enda tooas , kus on ainsana soe.. käes lilla cosmo ning kõrval ideaalne isetehtud dipikaste pluss estrella tomatikrõpsud ( mis on muideks oumaigaaaaaaaaaad kui heaaad) kas pole mitte taevalik ...
aitähh