January 19, 2010
7:21 PM
haaaa, ma tahanruttu ära kirjutada ühe tähtsa asja...
SIKIII kuuled vää.. igastahes täna pärast tunde kui ma kunstiklassis käisisin ja sinna sisse astusin.. siis arva ära mis laulu seal keegi tüüp lasi... seda 18
ma püüdsin mingi täiega jäik olla omameelest... täiega oleks tahtnud rokkida ikka
täna oli uni hea, lubasin et ei maga muidugi täna..aga jahm..lubadusedlubadused.. aga jummala hea et magama jäin.. ärkasin kuidagi iksmoodi..
aga unes nägin mingit siukest asja, et olin bussis.. ja sõitsin rocca poole.. mingis peatuses tuli kontroll.. siis ma sain pileti augustatud.. siis sõit sõit läks edasi.. tuli jälle vist.. aga mingi ma ei tea miks järg korral oli vaja uut piletit..ja sedamul polnud..aga lõpuks ma sain selle kuidagi.. ja siis kõik astusid rocca keskuse juuures bussisst maha.. ja bussijuht pani bussi ja seal parklas ligidal olevad autod põlema.. ,nagu mida.. ja siis ärkasin üles ja sõiin marsi :D
aa muideks, see unenäo teema tuli raudselt selles.. et me kajaga koolis pihtisime et me jänesed olema päriselussssssssssssss.
a täna tuli tuuli kingiidee kaa pähe, ma ei mäleta enam kus, kas koolist koju tulles, või wc või süüa tehes või millal.. aga tuli ja päris kipa