February 4, 2010
6:00 PM
täis söödetud igast asju ja kukkununnnutamisi on üle täieliku limiidi olnd. jube
silmad vajuvad ka kinni, pole enda päevauinakut saanud teha.. aga täna ei peagi ju
kõht on ikka jube punnis, ma ei söö enam kuu aega.. päris kaa ju.. juba 5 minuti pärast on kook näpus. :)