February 6, 2010
6:32 PM

kuidagi naljakalt uimane on olla, hommikul peeglis end ära ei tahtnud tunda muidugi..
ja täna tuli pizza ülihea välja, ise tegin täitsa. mämmäm.. natuke veelalles kah
kuid soojalt parim asi!!
kõigelahedam on muidugi see et maolen kuulus, ma olen marise viimases postituses , vipijejeje