September 6, 2011
9:04 PM
teine päev..
loeng - sissejuhatus kultuurantropoloogiasse.. mingi sada tundi ( 12.15 - 15.45)
see oli tglt isegi huvitav ja suutsin süveneda, vahepeal siplesin ja kõht korises, aga tagasi vist ei lähe, või ei tea ka veel.. aega on järgmise teisipäevani..
homme on vist vaba.. või siis lähen värvi ja keskkkonda korra ja uurin mis see on, aga usun et mittemidagi põnevat
sain uue inimesega tuttavaks taaskord, jeje
ahjaa k nägin enne loengut, mõnna