September 2, 2011
1:19 PM
tegin täna kuuma kõünnaku läbi vanalinna jälle
igastahes käisin tlüs, ja seisin ja ootasin seal toetudes vastu posti,.. ning vaatasin aegajalt mingit tüüpi, kes oli suht ok
äkki ta tuleb mingi kaugelt juba tõstab pilgu mu suunas, ma siis mingi mhh mis nüüd.. küsib inglise keeles kas sina oled see eilsest või midagi... ma olin mingi ei vist mitte.. okei sa ajasid mind segadusse sorri..
muig