August 30, 2011
6:59 PM
esimesed emotsioonid ülikoolist on sellised , et vabandust väga aga inimesed on siin nii koledad
väga ülbe jutt aga tõesti..
okei muidu oli õudne ja värki. mina väike tüdruk kuskil võõras kohas, mitte kedagi ei tea, jah mitte üht inimest ka ei tea
suhteliselt õudne
leidsin kaks kohta kuhu kindlalt tahan minna.. üks on lastehoid ja teised on spordiga seotud.. seega ma püüan oma ülikooli a võtta vähemalt aktiivsena, mitte jääda kellegi varju
see on aga ainult praegu mu peas nii
igastahes ma kardan väga ja olen õnnetu veel..
üks ilus tüüp ;)