> credits
Blogskin created by Gabby. Colors from x
August 20, 2011
3:12 PM
mhh, ma olen juba liiga tihti hakanud endale ise süüa tegema.. vabatahtlikult
ja kõige hullem selle asja juures on see, et ma pesen iga kuradima kord ka enda järel nõud ära.. milles probleem
ma tahaks kellegile süüa teha.