August 2, 2011
1:59 PM
mmm ja taaskord mu hommikusöögist ei puudu pelmeenid,, aga boonusena on ahjukartulid ja suvikõrvits juustuga.. mmmmmmmmmmmmmmmmm
ja sööge felixi majoneesi ja palun mitte mingit dieetikute erivarianti. see rikub majoneesi väärtust