July 26, 2011
1:22 AM
mulle meeldib praegune olukord, kus ma olen ja kuhu mind kutsutakse ja kus ma end näidata oskan.
ja see viimase aja võrkpall .. mida vittu.. ma lihtsalt tahan saada pallile pihta ja fak ma saangi.. ma olen nii osav et ma ei oleks unes ka arvanud seda...
ja mulle meeldib kui mulle tubli öeldakse oeh..
ilus õhtu lõppes s'iga ja õllega... veitsa õudne oli aga hakkama sain =)