July 13, 2011
3:27 PM
teine katse läbitud, algus oli juba päris hirmuäratav.. mõte ol iet ma ei oska maalida
keskel oli juba ohoo ja ümberringi ei olnud ka miskit head ja hoogsat.. lõpupoole tuli tüdimus ja tahtsin ära joosta.. aga sakutasin end ja olin lõpuni
päris rahule ei jäänud, aga millal seda ikka saaks olla..
nii siis natüürmort:

ja