July 12, 2011
12:57 AM
tänane ehk eilne päev siis oli nagu oli..
ärkasin ekstra vara tühja..
läksin TÜ'sse ja ekslesin seal, kohale jõudes oli negatiivsus põhjas.. alushariduse pedagoogika katsete ukse taga oli mingeid tüsedaid maani teksaseelikutes mammisid täis.. tõesti mammid, sest nad riietasid end vanemaks..
kõik olid näost nii targad ja mulle üldse ei meeldinud see seltskond.. põgenesin ära , loobusin ju siis ei ole minu jaoks ikka ja ma loodan ma ei kahetse..
edasi läksin 11 kunsti omasse.. inimesed esmamuljelt kaugelt kaugelt võivad isegi mulle meeldida.. muidugi mitte kõik.. aga palju parem tunne oli tohutult palju parem
nii ja siis see öine jalutuskäik.. tegin vanalinna tiiru ka.. vabakalt nägin M'i koos oma karvaste sõpradega.. lõin sõbraliku müksu ja läksin edasi.. sinnna -- olin seal ja tulin tulema.. majade vahelt pimedas.. natuke või mis ma ikka valetan päris piisavalt õudne oli kaa
ja nüüd Endla tänavalt tulles oli niii ilus.. äike ja vihma tibutamas tiba tiba.. nii ilus ja mingi punkar käis minuga koos
aga rahu ei saanud ikka, sest autot polnud.. kuigi aknad olid täpselt nii lahti nagu siis, samas ma tean et seal võib olla ka nii jah
oeh
homme jooonistama portreed, loodan et käsi on lahti ja suudan keskenduda.
edu