July 16, 2011
8:56 PM
ikka veel on nii räba l tunne et ma jäin sellisest m st ilma
no nii räbal , millised võimalused.. milline elu.. kõik oli niii kuradi ilus. nii ilus et mu silmad särasid nendel päevadel.. fakk just seda ma tahangi ja ei midagi muud :S