September 1, 2011
3:13 PM
aktusele ma ei jõudnudki, no andke andeks, selline ilm siiski, pöörasin ringi ja läksin selverisse
ostsin vajalikud asjad ära ja tee läks edasi vunderisse, sain 2 prof pliiatsit endale soetatud esmaspäevaks jeee..ja siis läksin edasi vanasse EKS kaubamajjja.. vaadates mis seal dokumendifoto hinnad on, minge perse oma 6 euriga, linnas on ka odavam .. nii suurest vihast ostsin endale siis rohelise tee ja suundusin krõpsuosakonda.. teel sinna jäi pilk mingi mehe peale, kuna tal oli ka pilk minul, okei veits piinlik oli meil mõlemil ma arvan.. jalutan kassasse ja lähen meelega selle mehe taha järjekorda.. hahah kui ebamugav tal oli.. piilus seal ja kui asju pani kilekottidesse siis ma olin tal seal kõrval, tal oli nii ebamugav ma arvan.. lõpuks ta läks nii kiirelt seal ära,, et alguses jäid tal kilekotid igale poole kinni.. no nii kiirelt läks lihtsalt välisukse poole
hahaha. ei tore.. nüüd ma olen kodus ja söön krõpsu :P