> credits
Blogskin created by Gabby. Colors from x
September 5, 2011
10:02 PM
õudne on juba tänavatel liikuda ja kellegile mööda minnes otsa vaadata..
täna tulin just selverist ühes käes jäätee, teises krõpsupakk.. juuksed nii nagu võrkpallist jäid ja mulle öeldi suvalt tere õhtust.. :D